جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

رضایت سرمربی ملوان از بازیکنانش - نمایش محتوای خبر

 

 

رضایت سرمربی ملوان از بازیکنانش

شناسه : 202295288

رضایت سرمربی ملوان از بازیکنانش

بازیکنانم تنها به خاطر هواداران به میدان رفتند.
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما سرمربی تیم فوتبال ملوان عصرامروز در نشست پس از بازی برابر استقلال در انزلی گفت : بازی با تیم صدرنشین استقلال تهران سخت بود اما به لطف خدا ،حمایت هواداران و تلاش بازیکنان توانستیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم .
حمید استیلی افزود: تنها چیزی که در این بازی برای ما مهم بود مردم بودند و همه بازیکنان هم قسم شده بودند با وجود مشکلات مالی با تمام توان به میدان بروند و بازی خوبی هم به نمایش گذاشتند.
وی با بیان اینکه از بازی بازیکنانم راضی هستم گفت: خوشحالم که سید جلال رافخایی بعداز ماه ها مصدومیت به این بازی رسید و توانست گل بزند و دوباره احیا شود.
سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در مورد مشکلات مالی تیم افزود: یک روز قبل از بازی سرگئی پاشینکو دروازه بان ما به دلیل مشکلات مالی از این تیم جدا شد و به کشورش بازگشت و امیدواریم مسوولان نسبت به تنها تیم لیگ برتری استانشان احساس مسوولیت کرده و از این تیم حمایت کنند.
حمید استیلی گفت : در نیم فصل سعی می کنیم چند بازیکن خوب به تیم اضافه کنیم واگر شرایط مساعد باشد جذب بازیکنان شمالی هدف ماست تا نقاط ضعف تیم را بپوشانیم و مطمئنا بازی های بهتری را از تیم ملوان شاهد خواهید بود.
وی در باره مهرداد اولادی نیز افزود: باید شرایط اولادی را بررسی کنیم اگر آماده باشد برای جذب این بازیکن تصمیم می گیریم.

منبع : خبرگیلان