رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

رشد 2.5 برابری جذب دانشجو در دانشکده فنی صومعه‌سرا - نمایش محتوای خبر

 

 

رشد 2.5 برابری جذب دانشجو در دانشکده فنی صومعه‌سرا

شناسه : 64144239

رئیس دانشکده فنی‌ مهندسی میرزاکوچک صومعه‌سرا از رشد بالغ بر 2.5 برابری جذب دانشجو در این دانشکده خبر داد.

خبرگزاری فارس: رشد 2.5 برابری جذب دانشجو در دانشکده فنی صومعه‌سرا

به گزارش خبرگزاری فارس از صومعه‌سرا، مقداد خصوصی‌ثانی صبح امروز در جمع دانشجویان دانشکده فنی‌ مهندسی میرزا کوچک این شهرستان با تبریک روز دانشجو اظهار کرد: دانشگاه مرکز مهم ترویج علم و دانایی به تمام علاقه‌مندان حوزه‌های مختلف علمی کشور است.

وی به تظاهرات جنبش دانشجویی در سال 32 اشاره کرد و افزود: جنبش دانشجویی متشکل از دانشجویان دانشگاه تهران به نمایندگی از تمام دانشجویان در برابر استکبار جهانی قد علم کردند.

رئیس دانشکده فنی‌ مهندسی میرزا کوچک صومعه‌سرا، دانشجویان را نماد ایستادگی در برابر ظلم و استبداد و در دفاع از حق و حقانیت برشمرد.

وی با اشاره به دانشکده فنی مهندسی صومعه‌سرا، متذکر شد: دانشکده فنی‌ مهندسی صومعه‌سرا یکی از مراکز مهم علمی استان محسوب می‌شود.

خصوصی‌ثانی از اخذ چهار رشته فنی و مهندسی در مقطع کارشناسی برای دانشکده میرزا کوچک صومعه‌سرا خبر داد و افزود: معماری، عمران، برق و حسابداری از جمله این رشته‌ها است.

وی با بیان اینکه اخذ رشته‌ها در مقاطع بالاتر علمی موجب رشد دانشجویان دانشکده مذکور در سال‌جاری شده است، یادآور شد: امسال بالغ بر 2.5 برابر بیشتر از سال گذشته دانشجو جذب و وارد دانشکده فنی و مهندسی صومعه‌سرا شده است.

رئیس دانشکده فنی‌ مهندسی میرزا کوچک صومعه‌سرا یکی از محوری‌ترین مشکلات این دانشکده را فضای صفر ورزشی برای دانشجویان اعلام کرد.

وی از نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس خواست با توجه به برخورداری دانشکده از زمین مناسب نسبت به اعتبار ساخت سالن ورزشی به آنها کمک کند.

به گزارش فارس، در پایان مراسم مذکور از 60 دانشجوی برتر علمی، 20 دانشجوی فعال و رتبه‌آور فرهنگی و 10 دانشجوی برتر در زمینه ورزشی با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

خبرگزاری فارس