جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

رشت به استقبال دهه فجر می رود - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

رشت به استقبال دهه فجر می رود

رشت به استقبال دهه فجر می رود


عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر رشت گفت: شهرداری اقدام های گسترده ای را به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیش بینی کرده که در سطح شهر اجرا می شود.

 

فاطمه شیرزاد در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن گرامیداشت دهه فجر افزود: شهرداری رشت با هدف تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی با برنامه ریزی ویژه در سطح مناطق پنجگانه و در راستای برگزاری هر چه باشکوه تر جشن های پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر اقدام هایی را در دست اجرا دارد.

وی با بیان اینکه برنامه‌ هاي دهه فجر با پايبندي بر اهدافي مانند پاسداشت دهه مبارک فجر به عنوان ايام ‌الله، تاکيد بر ارتقاي نشاط اجتماعي، معرفي دستاورهاي انقلاب اسلامي، ترويج فرهنگ ايثار و شهادت، در سطح 55 محله شهر رشت اجرا مي ‌شود، اظهار داشت: مسئولان فضاسازی و تزئینات شهری در دهه فجر با همکاری تمامی معاونت ها، سازمان ها و شهرداری های مناطق پنجگانه تلاش می کند اقدام های متنوع خدماتی، زیباسازی و فرهنگی نسبت به تغییر سیما و منظر شهری را در دستور کار خود قرار دهد.

سخنگوی شورای اسلامی کلانشهر رشت با بیان اینکه بنرهایی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سطح شهر نصب می شود، ادامه داد: برگزاری جشن بزرگ انقلاب و اهتزاز پرچم 60 متری جمهوری اسلامی ایران در گلباغ نماز از اقدامات شهرداری در ایام الله دهه مبارک فجر است.

وی از چراغانی میادین سطح شهر در این دهه خبر داد و گفت: دهه فجر امسال تندیس مادر در میدان مادر که در خیابان معلم واقع شده است، رونمایی می ‌شود.

شیرزاد تکریم خانواده‌ های گرانقدر شهدا، بهره برداری از خانه فرهنگ در منطقه سه شهرداری، برپایی نمایشگاه 57، نقاشی دیواری تصاویر انقلاب، اجرای آهنگ های انقلابی و ارائه خدمات رایگان از سوی اتوبوسرانی در 12 و 22 بهمن ماه را از دیگر برنامه های شهرداری و شورای شهر در دهه فجر عنوان کرد.

مهر