حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۷

راهیابی رادیو گیلان به جشنواره ABU Prizes 2017 - نمایش محتوای خبر

 

 

راهیابی رادیو گیلان به جشنواره ABU Prizes 2017

شناسه : 347027867

رادیو گیلان به جشنواره ABU Prizes 2017 راه یافت.
نمایش الف«آخرین عکس » به تهیه کنندگی،کارگردانی و نویسندگی مهدی آذری به این دوره از جشنواره راه یافت.  این نمایش 30 دقیقه ای روایت مادری است که با دشواریهای بسیار فرزند معلول خود را برزگ کرده و اینک بر سر دو راهی غریبی برای یک تصمیم بزرگ وامانده است. 
شش اثر از تولیدات صدا و سیما به مرحله نهایی مسابقه رادیویی تلویزیونی جشنواره امسال راه یافت. براساس اعلام امور برنامه های اتحادیه رادیو تلویزیونی ABU ،آثار راه یافته نهایی،از میان بیش از 260 اثر شرکت کننده در این مسابقه انتخاب شده اند.
امور برنامه ای اتحادیه رادیو تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه که برگزار کننده این جشنواره است با توجه به شناخت موجود از توانمندیهای حوزه برنامه سازی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران همواره از کارشناسان و اساتید رسانه ملی برای حضور در هیئت انتخاب و داوری نهایی بهره جسته است. مسابقه سالانه ABU Prizes میان تولیدات رادیویی و تلویزیونی رسانه های عضو اتحادیه  رادیو تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه در 7 بخش تلویزیونی و 7 بخش رادیویی برگزار می شود و برگزیدگان نهایی همزمان با مجمع عمومی سالانه اتحادیه در آبان ماه امسال معرفی خواهند شد. صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با پذیرفته شدگان نهایی در در بخشهای نمایش ،گزارش خبری ،خلاقانه و همچنین بخشهای نمایشی ، ورزشی و گزارش تلویزیونی مسابقه امسال ، رقابت می کنند.