سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

راز ذهن موفق - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

راز ذهن موفق

Loading the player...

 خداوند جلّ جلاله در طبیعت انسان، نیرویی خارق العاده و بالقوه خلق کرده که چنانچه متمرکز شود و بخود القاء نماید، توان بالفعل ساختن آنرا خواهد یافت.

در این ارتباط با توکّل بدرگاه الهی و توجه و عنایات ائمه اطهار (س)، با آرامش خیال از دستیابی به نتیجه، اطمینان حاصل خواهد کرد و آیه شریفه «اَلا بِذِکِرِ اللّه تَطمَئِنُّ القُلوب» محقق گردد.

با توجه به اینکه بارها شنیده و حتی دیده اید:

فردی روی تخته ای پر از میخهای تیز می خوابد یا لامپ مهتابی را شکسته و کورت کورت می خورد، کاردی را در شکم خود فرو می کند و یا او را می بُرند و دو نیم می کنند، سپس بهم وصل می شود و آسیبی نمی بیند. اکنون شما را دعوت می کنیم بیائید و تجربه کنید:

آلام و گرفتاری های صعب العلاج خود و دیگران را مداوا کنید بدون پرداخت هزینه و صرف وقت طولانی و تحمل مشکلات جسمی و روحی فراوان از آنها رها شوید و اثرات سوء دارو را از خود دور سازید.

با اراده، فکر را تقویت، روح را آزاد و بخود باور دهید (می خواهید) و هیچ مشکلی ندارید. با تلقین روان خود را پاک و از پارازیت ها و آسیب هایی که ممکن است به شما عارض شود، مصون مانید.

در این مجموعه با برخی از حوادث و اتفاقات آشنا می شوید و شما نیز راه کامیابی بر آنها را ، توسط متد ریکاور (Recover) می آموزید تا با وسیله ای درونی، خودکفا گردیده و بتوانید سلامتی و خرسندی را جانشین غم ها و رنج ها سازید. «این گوی و این میدان» با پایداری، عشق و اطمینان، موفقیت را نصیب خود کنید و به «راز ذهن موفق» پی ببرید.