سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

رادیو گیلان از شهر ما حرف می زند - نمایش محتوای خبر

 

 

رادیو گیلان از شهر ما حرف می زند

شناسه : 170743409

رادیو گیلان از شهر ما حرف می زند-

شهرما عنوان برنامه ای است با ساختار کلامی و پیامی که به منظور رفع مسایل ومشکلات شهروندان در زمینه های گوناگون طراحی شده است .
 این برنامه  هر روز صبح از ساعت 9:15 به مدت 45 دقیقه به صورت زنده  به جزء  روزهای جمعه از رادیو گیلان پخش می شود.
شهر ما برنامه ای است اجتماعی ، فرهنگی که در راستای ارتقاء سطح فرهنگ شهروندی و ارتباط شهروندان با محیط شهری ، شهروندان با مدیران شهری و اجتماع انسانها  در صدای مرکز گیلان تهیه شده است.
این برنامه از بخشهای متنوعی چون : دانستیهای شهروندی ، سوال از شما پیگیری از ما ، نحوه صحیح استفاده از رسانه ها ،  پیگیری مشکلات مردم ،  دو بخش گزارشی ، مسافر بهشت که بخشی از وصیت نامه یکی از شهدای استان است ، می پردازد ، صدای  مردم ، حقوق شهروندی ، مشکلات شهری و معظلاتی که توسط مردم و از طریق تلفن و پیامک مطرح می شود وبا دعوت از مسئولان مربوطه در استودیوی رادیویی ویا تلفنی به سوالات مخاطبان پاسخ داده می شود. هدف  از پخش این برنامه انعکاس مشکلات و کاستی های شهر، شهرستان ها و نیازها و خواسته های مردم از مدیران شهری و استانی و رفع این مشکلات است .  
عوامل برنامه : تهیه کنندگان : محمد رضا درودی ، معصومه سلحشور ، فاطمه بصارتی نیا ، حسین صدیقی ،  بهرام نوری /گویندگان : طیبه رحماندوست ، زهرا سلیمانی ، سید احمد قدسی ، فاطمه صارمی  /نویسندگان : محمد نبی نوروزی ، حسین صدیقی /گزارشگران: محمدنبی نوروزی ، فاطمه حاجی آقایی ، فاطمه صارمی ، غفار  کشاورز ، مهستی فلاح پور /دستیار تهیه : عظیم مهرگان ، مهستی فلاح پور ، طیبه رحماندوست