جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۹

دیدار کارکنان حفاظت هواپیمایی با نماینده ولی فقیه در گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار کارکنان حفاظت هواپیمایی با نماینده ولی فقیه در گیلان

شناسه : 333240384

دیدار کارکنان حفاظت هواپیمایی با نماینده ولی فقیه در گیلان

بخش زیادی از عزت و افتخار ایران اسلامی مرهون تلاش های خستگی پاسداران جان برکف و ولایتمدار است.
نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در دیدار فرمانده سپاه قدس  و جمعی از کارکنان یگان حفاظت هواپیمایی استان با گرامیداشت 5 دی ماه ، سالروز صدور فرمان تاریخی امام خمینی مبنی بر محول شدن ماموریت حفاظت از هواپیمایی به سپاه پاسداران گفت : عزت و اعتبار نظام مرهون روحیه رشادت و شهادت طلبی  پاسداران ولایتمدار است که در عرصه های سرنوشت ساز نظام همواره مجری منویات امام خمینی رحمه الله علیه و رهبر معظم انقلاب هستند.
آیت الله زین العابدین قربانی افزود : حفاظت از شخصیت های تاثیر گذار و سازمان های مهم رسالتی است که در راستای منویات امام راحل به سپاه واگذار شد که در 30 سال گذشته به نحو شایسته ای ایفا شد. 
وی به کینه دیرینه منافقان و دشمنان سرسپرده وابسته به استکبار برای ایجاد اخلال در کشور اشاره کرد و گفت : ترورهای نا جوانمردانه اوایل انقلاب همگی گویای خباثت دشمنان برای محو فیزیکی یاران انقلاب بود. 
سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان نیز گفت : تقدیم 70 شهید و 650 جانباز یگان حفاظت هواپیمایی کشور در عرصه های سرنوشت ساز دفاع مقدس و عملیات های حفاظتی مصداق بارزی از اخلاص و روحیه ی فداکاری این نیروها برای ایجاد امنیت در خدمات حمل و نقل هوایی است.
سرهنگ علیزاده فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی گیلان نیز از عمده ترین فعالیت های این یگان در فرودگاه بین المللی  سردار جنگل رشت ارایه  داد.
 
منبع : خبر گیلان