جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

دیدار وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات با نماینده ولی فقیه در گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات با نماینده ولی فقیه در گیلان

شناسه : 339239472

دیدار وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات با نماینده ولی فقیه در گیلان

نماینده ولی فقیه در گیلان در دیدار وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات  گفت: شرایط فعلی کشور نیازمند آرامش و تعامل بیشتر قواست.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما آیت الله قربانی در این دیدار با بیان اینکه سران قوا باید اختلافات خود را خارج از فضای رسانه ایی حل کنند گفت: مردم انتظار دارند تمامی توان کشور در جهت برون رفت از مشکلات اقتصادی و بهبود معیشت مردم بسیج شود.
وی بابیان اینکه هرگونه ایجاد تنش و مشاجره بین مسئولان حکومتی بویژه سران سه قوه دلسردی و نا امیدی را در جامعه دامن می زند گفت: دولت با درایت و خویشتن داری فضا را بسوی خدمت به مردم هدایت کند تا بیگانگان با هجمه های رسانه ایی از شرایط سوء استفاده نکنند.
امام جمعه ی رشت در ادامه آگاهی از شرایط و اولویتها و خواست عمومی استانها از دولت را مهمترین پیامد سفر دولت برشمرد و گفت: انتظار داریم برداشت وزیر از آخرین شرایط اعتباری و روند اجرای طرح ها به هیات دولت و شخص رییس جمهور انتقال یابد.
وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات نیز در این دیدار گزارشی از عمده ترین  برنامه های اقتصادی دولت و اولویت های تحقق اقتصاد مقاومتی در بستر تقویت صادرات غیر نفتی ارایه داد و گفت: در دو ماه آینده اعتبارات و تسهیلات قابل قبولی به استانها بویژه گیلان تزریق می شود. وی در بخش دیگری از سخنان خویش از تخصیص ۵۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه ی زیر ساختهای مخابراتی و فن آوری اطلاعات گیلان در سه سال گذشته خبرداد و افزود: تا پایان دولت یازدهم ۳۴۰ میلیارد تومان دیگر به این بخش تزریق می شود تا روند اشتغال زایی در بستر توسعه ی بخش آی تی تسریع شود. 
 
منبع : خبر گیلان