جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

دیدار نماینده ولی فقیه در گیلان باجمعی از سربازان گمنام امام زمان( ع) - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار نماینده ولی فقیه در گیلان باجمعی از سربازان گمنام امام زمان( ع)

شناسه : 63472072

این دیدار به مناسبت سالروز میلاد منجی عالم بشریت امام مهدی علیه السلام و روز سربازان گمنام امام زمان برگزار شد .

آیت ا... قربانی در این دیدار با اشاره به حکومت عدل الهی مهدی موعود عج ا... تعالی فرجه الشریف گفت : هنگامی که عرصه ظلم در جهان فراگیر می شود این امام با ظهورش پایه های فساد و بی عدالتی را در هم ریخته و عدالت را در جهان برقرار می کند .

آیت ا... قربانی با اشاره به تکالیف و وظایف منتظران ظهور حضرت مهدی علیه السلام خاطرنشان کرد : اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر – ایستادگی در برابر ظالمان – کاربردی کردن آموزه های دینی – یاری دادن به نظام جمهوری اسلامی – تبعیت از ولایت مطلقه فقیه و دشمن شناسی از وظایف و تکالیف منتظران ظهور است .

نماینده ولی فقیه در گیلان در ادامه با تبیین برکات گسترش فرهنگ مهدویت گفت : اشاعه این فرهنگ جوامع اسلامی را به تعالی و کمال می رساند و دشمنان را از فتنه انگیزی ناامید می کند . آیت ا... قربانی در ادامه با اشاره به هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) از زحمات این تلاشگران عرصه تامین امنیت قدردانی و خاطرنشان کرد : امنیت ایران اسلامی مرهون همکاری و تعامل سازنده و تاثیرگذار سربازان گمنام امام زمان علیه السلام با مراجع قضایی و انتظامی است سربازانی که اگرچه دیده نمی شوند اما خدمات آنان همواره در بخش های مختلف جامعه ملموس است ./

 

منبع : خبرگیلان