رونق تولید ملی | شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۸

دیدار نماینده ولی فقیه با اهل قلم - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار نماینده ولی فقیه با اهل قلم

شناسه : 339314238

دیدار نماینده ولی فقیه با اهل قلم

اهل قلم منصفانه وبی طرفانه مسایل و مشکلات را انعکاس دهند.
نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در دیدار با اعضای بسیج رسانه گیلان گفت : اصحاب قلم در هدایت افکارعمومی و روشنگری نقش بسزایی دارند.
 
نماینده ولی فقیه در گیلان  دراین دیدار با بیان اینکه خبرنگاران زبان گویای جامعه هستند گفت : بسیج رسانه با بهره گیری از این ظرفیت بزرگ و مهم اهداف انقلاب و نظام را تحقق بخشد.
آیت الله قربانی با اشاره به هجمه دشمنان علیه نظام اسلامی افزود : امروز دنیا تشنه حقیقت اسلام اصیل و واقعی است اما دشمنان اصول این دین را وارونه جلوه می دهند که اهل قلم می توانند با تبیین اصول اسلام ناب محمدی این دسیسه را خنثی کنند.
 
نماینده ولی فقیه در گیلان همچنین به انتخابات پیش رو هم اشاره کرد و افزود : اصحاب رسانه با بیان حقایق وبی طرفی فضای جامعه را برای برگزاری انتخابات پرشور و سالم آماده کنند.
 سردار مهدی کاظمی پور جانشین سپاه قدس گیلان هم با بیان اینکه تاکنون در 3 شهرستان استان کانون بسیج رسانه راه اندازی شده است گفت : 74 درصد از خبرنگاران استان عضو بسیج رسانه هستند.
 دراین دیدار همچنین از ترجمه انگلیسی ، عربی و مالایی 3 عنوان از تالیفات نماینده ولی فقیه در گیلان و پوستر نخستین  یادواره شهدای بسیج رسانه گیلان رونمایی شد.
 
 کارت عضویت افتخاری بسیج رسانه گیلان هم به پاس خدمات علمی آیت الله قربانی به وی اهدا شد.