جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

دیدار نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان

شناسه : 119831190

دیدار نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان

دیدار نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان
رهبری املش نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با نصرپور مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان دیدار کرد. نماینده رودسر و املش در این دیدار گفت: باید صدا و سیمای استان را تقویت و پوشش شبکه های سراسری و استانی را افزایش دادتا مانع آسیب های اجتماعی ناشی از نفوذ شبکه های بیگانه و ماهواره ها که بافت اجتماعی و فرهنگی جامعه را نشانه رفته است، شد.   
وی افزایش پوشش فرستنده دیجیتال شهرستان های رودسر و املش را خواستارشد و افزود: گسترش سیستم فرستنده های دیجیتالی ، یکی از اقدامات و برنامه های موفق سیمای جمهوری اسلامی است که دسترسی مردم را به برنامه های صدا و سیما سهل تر کرده است و در ادامه این نشست از تلاش های رسانه در ایجاد و ارتباط مؤثر و فعال بین مردم و مسوولان تقدیرکرد. 
محسن نصرپور مدیرکل صداوسیمای مرکز نیز گفت: صدا و سیما امروز در خط مقدم مقابله با تهدیدات جنگ نرم است که وظیفه خطیر آگاهی بخشی، اطلاع رسانی، بصیرت دهی ، فرهنگ سازی و رفتارسازی را برعهده دارد. وی افزود: ایجاد فضای همکاری و تعامل بین مسوولان ، نمایندگان مردم و اقشار مختلف از مهمترین کارکرد رسانه در جامعه است که می تواند با هم افزایش در جهت حل مشکلات قدم بردارند و اقدامات اساسی به عمل آورند. 
مدیرکل صداوسیمای گیلان در ادامه گفت: تلاش دست اندرکاران و برنامه سازان حوزه های رادیویی و تلویزیونی و خبری این است که مطابق با نیاز مخاطبان و توانمندی های موجود استان برنامه سازی نموده و در این راستا تعامل مثبت و سازنده و مستمر نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی با رسانه مؤثر است.