رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

دیدار نماینده جنبش جهاداسلامی فلسطین با مدیرکل صداوسیمای مرکزگیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار نماینده جنبش جهاداسلامی فلسطین با مدیرکل صداوسیمای مرکزگیلان

شناسه : 355457851

دیدار نماینده جنبش جهاداسلامی  فلسطین با مدیرکل صداوسیمای مرکزگیلان
ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با مهندس ظهیری مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان دیدار کرد . 
ناصر ابوشریف در روز مقاومت اسلامی با اشاره به مقاومت  مردم مظلوم فلسطین در طی سالیان متمادی گفت: جنبش جهاد اسلامی هرگز موضع خود را در مبارزه با صهیونیست ها تغییر نخواهد داد و تا پای جان مقاومت خواهد کرد ، زیرا رژیم غاصب اسراییل و آمریکا دشمنان اصلی ما و تمام دنیای اسلام هستند . نماینده جنبش جهاد اسلامی با بیان اینکه همگی باید در مقابل کفار و توطئه آنها متحد شویم افزود: ایمان داریم که جمهوری اسلامی و خط مقاومت اسلامی با رهبری قائد عظیم الشان حضرت امام خامنه ای  پیروز خواهند شد چرا که وعده راستین الهی  با جبهه حق است.
مهندس ظهیری مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان نیز با اشاره به اینکه وحدت و مقاومت رمز پیروزی مردم ایران در انقلاب اسلامی بوده افزود: اکنون نیز بیش از پیش باید مردم ایران و همه مسلمانان جهان در برابر ظلم و جور ابرقدرتها مقاومت کنند و با یکدیگرمتحد شوند. 
مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان قبل از اینکه یک کشور باشد یک نماد است ،نماد مبارزه با ظلم و پایداری و استقامت. 
ظهیری اظهار داشت : آزادی فلسطین یک رویا نیست و همیشه مقاومت پیروز بوده و مردم ایران همواره حامی مردم مظلوم فلسطین هستند. وی با اشاره به این نکته که باید از ظرفیت رسانه ای تمامی کشورهای آزاده در راه نشان دادن مظلومیت ملت فلسطین و اوج قصاوت رژیم منحوس صهیونیست استفاده کرد .