جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

دیدار نماینده تالش و رضوانشهر با مدیرکل صدا و سیمای گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار نماینده تالش و رضوانشهر با مدیرکل صدا و سیمای گیلان

شناسه : 342918762

دیدار نماینده تالش و رضوانشهر با مدیرکل صدا و سیمای گیلان

محمود شکری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی  با مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان دیدار و گفتگو کردند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در این دیدار  با اشاره به نقش تعیین کننده صدا و سیما در گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی گفت : اقتصاد مقاومتی یکی از اصلی ترین استراتژیهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در شرایط کنونی است و رسانه ملی بهترین ارگان آگاه سازی مردم از اقتصاد مقاومتی و اثرگذارترین دستگاههای کشور در بستر سازی برای رفع مشکلات مردم و اجرای فرامین مقام معظم رهبری است.
نماینده مردم تالش و رضوانشهر همچنین خواستار برنامه سازی درباره آداب و رسوم و معرفی توانمندیهای تالش و توسعه پوشش دیجیتال در تمام مناطق این شهرستان شد .
مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان ، تعامل بین مجلس شورای اسلامی و رسانه ملی را در اجرای منویات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی حائز اهمیت دانست و گفت : برای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی باید همه مسوولان و مردم از آن حمایت کنند و سهم رسانه ملی در این بین به عنوان رسانه ای فراگیر و موثر بسیار حائز اهمیت است. وی با برشمردن پتانسیلهای موجود در شهرستان تالش تصریح کرد: با وجود هنرمندان برجسته در استان سرسبز گیلان ، ایجاد یک شهرک سینمایی در شهرستان تالش  فرصتی مناسب برای معرفی توانمندیهای فرهنگی، زیست محیطی، اقتصادی و آداب و رسوم این منطقه دانست و افزود: وجود لوکیشنهای زیبا در این شهرستان می تواند زمینه را برای تولید فیلمها و سریالهای ملی فراهم سازد. وی در ادامه از نماینده مردم تالش خواست تا برای تاسیس شهرک سینمایی در تالش تمهیدات لازم درنظر گرفته شود.