رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل پیشگیریهای اجتماعی سازمان تعزیرات حکومتی کشور با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل پیشگیریهای اجتماعی سازمان تعزیرات حکومتی کشور با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان

شناسه : 363642312

 دکتر آزاد مدیرکل پیشگیریهای اجتماعی سازمان تعزیرات کشور به همراه منصور انصاری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گیلان با دکتر باقرزاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان دیدار کردند .
ویدا آزاد، مدیرکل پیشگیریهای اجتماعی تعزیرات کشور در این دیدار ضمن تقدیر از صدا و سیمای مرکز گیلان در خصوص اطلاع رسانی مسائل مرتبط با  قوانین تعزیرات، افزایش آگاهی مردم از حقوق اجتماعی خود را به عنوان یکی از مولفه های اصلی مطالبه گری اجتماعی برشمرد و با تاکید بر اثر گذاری صدا و سیما در گفتمان اقناعی گفت: پیشگیری و فرهنگ سازی دو مقوله بسیار مهم در تحقق اهداف عدالت محور سازمان تعزیرات است که با کمک رسانه استانی این امر تحقق می یابد .
منصور انصاری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گیلان ضمن تاکید بر نقش رسانه در فرهنگ سازی پیرامون مسایل مرتبط با تعزیرات از صدا و سیمای مرکز گیلان به دلیل همراهی و تعامل برای دستیابی به اهداف تعزیرات که منجر به رفاه عمومی مردم می شود ، تشکر و قدر دانی کرد.
محمدباقر باقرزاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان در این دیدار ضمن تشکر از تلاشهای مدیرکل تعزیرات استان گفت: رسانه استانی در هر زمان که حقی از مردم ضایع شود برای احقاق حق تضییع شده نهایت پیگیری را انجام می دهد. وی افزود : امروز شاهد آن هستیم که برخی افراد سودجو در صدد ایجاد نارضایتی اقتصادی هستند و در این برهه از زمان نقش رسانه ملی و سازمان تعزیرات حکومتی در ایجاد ثبات و امید آفرینی جامعه بسیار موثر است .
وی با تأکید بر اینکه پیشگیری بهتر از درمان است و در تمام عرصه ها باید به این اصل پایبند بود خاطر نشان کرد اگر  در تمامی زمینه  ها اطلاع  و آگاهی لازم به مردم برسد می توانند به بهترین نحو ممکن از حقوق خود دفاع کنند که یکی از محاسن آن کم شدن آمار پرونده های مفتوح در تعزیرات و سایر نهادها هست .
باقرزاده در ادامه افزود : طیفهای مختلفی از مردم مخاطب رسانه هستند که رسانه استانی می تواند علاوه بر اطلاع رسانی همیشگی و معمول ،با نگاه هنرمندانه در قالب طرحهای مشارکتی برای تمام آنها برنامه هایی با محتوای فرهنگی و پیشگیرانه در حوزه تعزیرات ارائه کند .