جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز گیلان با استاندار در هفته دولت - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز گیلان با استاندار در هفته دولت

شناسه : 284036018

دیدار مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز گیلان با استاندار در هفته دولت

دکتر طلوعی  مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز گیلان با دکتر نجفی استاندار دیدار کردند.
دکتر طلوعی در این دیدار برنامه تحول رسانه ای استان گیلان را به استاندار ارائه کرد. این سند حاصل دیدار یک سال کار کارشناسی است و در 120 صفحه تنظیم شده است . بهره گیری از مزیت های نسبی گیلان برای بازنمایی توانمندی های این استان و ارتقای جایگاه آن هدف محوری برنامه تحول استان گیلان است .
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان دراین نشست با اشاره به آمادگی کامل رسانه استانی برای کمک به فرآیند توسعه همه جانبه گیلان گفت: با توجه به اهمیت رسانه در بازنمایی توانمندیهای گیلان و شناسایی و رفع چالش های استان ضروریست همه طرح های محوری استان پیوست رسانه ای داشته باشند. علی طلوعی با اشاره به تدوین برنامه رسانه ای استان گیلان گفت: این سند راهبردی با محوریت مزیت های نسبی استان در بخش های تاریخی ،فرهنگی،سیاسی ،اجتماعی و اقتصادی تهیه شده و عملیاتی شدن آن گیلان و توانمندیهای این استان شاخص را درسطح ملی و جهانی معرفی خواهد کرد. وی خواهان توجه بیشتر استاندار به نیازهای صدا و سیمای مرکز گیلان و رفع مشکلات رسانه ی استانی شد.
دکتر محمد علی نجفی استاندار گیلان نیز ،در این دیدار رسانه ی استانی را بازوی توانمندی برای توسعه همه جانبه گیلان توصیف و برکمک بیشتر استان برای تقویت رسانه ی استانی و حل مشکلاتش تاکید کرد.