رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل صدا و سیمای گیلان با فرمانده سپاه قدس استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل صدا و سیمای گیلان با فرمانده سپاه قدس استان

شناسه : 343553050

دیدار مدیرکل صدا و سیمای گیلان با فرمانده سپاه قدس استان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با حضور در سپاه قدس با فرمانده سپاه قدس استان و نماینده ولی فقیه در سپاه دیدارو گفتگو کرد.
مهندس ظهیری در این دیدار که با هدف تعامل و هم افزایی هرچه بیشتر صدا و سیما و سپاه برگزار شد با استناد به این جمله امام خمینی(ره) که :اگر سپاه نبود کشور هم نبود گفت: صدا و سیما و سپاه هر دوسربازان  عرصه جنگ نرم هستند و اهداف مشترکی را دنبال می کنند و در این راستا صدا و سیمای مرکز گیلان با تهیه برنامه های مختلف در حوزه دفاع مقدس مانند تله فیلم تردید،کلیپ موج و مرجان، شجره طیبه،قدسیان وآسمانیها و... سعی در حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارزشهای دفاع مقدس دارد. وی در ادامه از  آمادگی صدا و سیمای مرکز گیلان برای همکاری با سپاه درحوزه برنامه سازی خبر داد.
سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس نیز ضمن تاکید بر اهمیت صدا و سیما به عنوان مهمترین ابزار فرهنگی آن را نهادی دانست که  با روحیه بسیجی برای پاسداری از انقلاب در تلاش است . وی بر انعکاس بیشتر عملکرد اقشار بسیج و زنده نگه داشتن یاد شهدا تاکید کرد و همراهی دو ارگان در حوزه برنامه سازی  را کمک به حفظ فرهنگ اسلامی و تقویت نظام و رهبری دانست.