جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل صدا و سیمای گیلان با خانواده شهید جعفری نیا - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل صدا و سیمای گیلان با خانواده شهید جعفری نیا

شناسه : 370413334

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان به همراه قائم مقام ،فرمانده بسیج ،معاونان ، مدیران و همکاران مرکز با خانواده شهید جعفری نیا دیدار کردند.
دکتر باقرزاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده شهید مدافع حرم شهید جهانگیر جعفری نیا دیدار کرد . وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب،شهدای هشت سال دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای مدافع حرم بیان کرد: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی خون پاک شهیدان و ایستادگی خانواده های معظم شهداست . شهدا با تقدیم خون خود آرامش را به مردم هدیه دادندو وظیفه ما در قبال شهدای عزیز این است که از ارزشهای اسلام و انقلاب با حفظ وحدت و تاسی از مقام عظمی ولایت دفاع کنیم.
همسر شهید جعفری نیا نیز ضمن تشکر از حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان و همراهان وی گفت : رسانه ها با تولید محتوای مناسب و پیروزی در عرصه جنگ نرم و ترویج فرهنگ ایثار راه نفوذ دشمن را برای حمله به کیان این مرزو بوم خواهد بست و با ادامه راه شهدا خانواده آنان نیز خشنود خواهند بود.
در پایان این دیدار دکتر باقرزاده با اهداء لوح سپاس از مقام شامخ آن شهید و خانواده معظم ایشان تجلیل و قدردانی کرد.
شهید مدافع حرم تکاور پاسدار جهانگیر جعفری نیا که 14 خرداد 95در راه دفاع از حرم اهل بیت (ع) در شهر حلب سوریه به فیض شهادت رسید . وی از جانبازان و فاتحان عملیات آزاد سازی شهر های نبل و الزهرا بود که آخرین بار در تاریخ 29 اردیبهشت سال95 برای انجام ماموریت مستشاری به سوریه اعزام شد.پیکراین شهید بزرگوار در طالب آباد شهرستان بندر انزلی در 40 کیلومتری غرب استان گیلان به خاک سپرده شد.