جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل صدا و سیمای گیلان با خانواده شهیدان نورسته و تندرو - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل صدا و سیمای گیلان با خانواده شهیدان نورسته و تندرو

شناسه : 366413649

 مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان و رئیس کمیته  فرهنگی ،اجتماعی و رسانه ای شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در استان گیلان ، معاونین  و مدیران مرکز با همراهی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ،مدیران فرهنگی و رسانه ای استان  به همت بسیج رسانه استانی با خانواده شهیدان نورسته و تندرو دیدار کردند .
به مناسبت ایام الله دهه فجر و فرا رسیدن پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی  و روز تکریم از مادران و همسران شهدا ،دکتر باقرزاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان به همراه جمعی از مسوولین صدا و سیمای گیلان و مسوولین استان  با خانواده شهیدان نورسته و تندرو دیدار کردند . مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان دردیدار با خانواده شهید نورسته با اشاره به مقام والای شهدا گفت : شهید نورسته از شهدای شاخص و برجسته بودند و فرزندان ولایتمداری تقدیم جامعه کردند . وی بهترین کار برای حفظ خون شهدا را ادامه راه آنان عنوان کرد و افزود : در مسیر مبارزه با استکبار، با نگاهی به زندگی و مبارزات  شهدایی همچون سپهبد حاج قاسم سلیمانی که از تبار همین شهدا ی عزیز  و به قولی سید الشهدای مقاومت هستند ، می بینیم که هر کس خود را وقف انقلاب و ارزشها و مردم کند نه تنها نزد خداوند متعال جایگاهی ویژه می باید  بلکه نزدمردم نیز عزیز خواهد شد.
دکتر باقرزاده در دیدار با خانواده شهید تندرو نیز با بیان اینکه نخستین تصویری که از خانواده شهدا در ذهن نقش می بندد مادران شهیدان والا مقام هستند اظهار داشت : تکریم خانواده های معظم شهدا فرهنگ ایثار و مقاومت را در جامعه احیا می کند . وی افزود :   شهادت ریشه در باورهای دینی و فرهنگ اصیل اسلام دارد شهدا برای عزت و اقتدار این سرزمین برای رضای خداوند متعال جهاد کردند و یادگاران آنها نیز برای ما عزیزند و دیدار با خانواده شهدا موجب تقویت روحیه برای ادامه کار خواهد شد .    
در پایان هر دو دیدار با هداء لوح تقدیر و هدایایی از خانواده هر دو شهید والا مقام تجلیل و قدر دانی شد .