سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با خانواده شهید مدافع حرم - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با خانواده شهید مدافع حرم

شناسه : 361790101

باقرزاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان به همراه فرمانده بسیج مرکز و جمعی از مدیران و همکاران با خانواده معزز شهیدوالامقام  یعقوبی دیدار کردند .
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان در این دیدار با اشاره به منزلت شهدای مدافع حرم گفت: شهید یعقوبی از مردان با اخلاص روز گار ما بوده و همین باعث شد در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان شهید شود و به شهید لیله القدر ملقب شود یکی دیگر از نشانه های اخلاص این شهید بزرگوار این بود که با وجود جراحات جانبازی در دوران دفاع مقدس به صورت داوطلبانه به سوی دفاع از حریم عقیله بنی هاشم (س)شتافت و در این راه به شهادت رسید و تقدیر اینگونه رقم خورد که شهید یعقوبی جاوید الاثر شود و یاد و خاطره اش همواره در اذهان عاشقان ائمه اطهار ماندگار گردد. وی در ادامه افزود : ایثار و بذل جان در راه عقیده و دفاع از میهن افتخاری بسیار بزرگ است و نصیب هر کس نمی شود . باقرزاده اظهار داشت : خانواده معظم شهدا از افتخارات کشور هستند و مردم ایران نیز همواره نشان دادند که قدردان خون شهدا هستند .
همسر شهید نیزضمن تشکر از قدر شناسی صدا و سیمای مرکز گیلان از خانواده معظم شهدا گفت: شهدا خالصانه جان خود را برای حفظ آرمانهای خود ایثار کردند و باید همواره برای ترویج ایثار و شهامت فرهنگ سازی کنیم. وی  گفت:  این شهید والا مقام  پس از اتمام جنگ همواره با یاد رفقای شهیدش زندگی می کرد و همواره آتش به اختیار بود و ساده می زیست .
در پایان این دیدار با اهدای هدایایی از این خانواده معزز تجلیل به عمل آمد .