جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با مدیرکل صدا و سیمای استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با مدیرکل صدا و سیمای استان

شناسه : 342992689

دیدار مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با مدیرکل صدا و سیمای استان

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان به همراه جمعی از مدیران ارشد این سازمان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان دیدار و گفتگو کردند.
مهدی حاجتی در این دیدار با اشاه به اهمیت و حیاتی بون نقش رسانه ها در تبیین هدایت تحصیلی گفت: بسیاری از مخاطبان در مورد هدایت تحصیلی خواهان داشتن اطلاعات کافی و دقیقی هستند تا بتوانند با آگاهی کامل در مورد انتخاب رشته تحصیلی اقدام و نقش رسانه ها در این زمینه حیاتی است . مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به برخی پدیده ها و همچنین آسیبهای نوظهور خاطر نشان کرد : با همکاری صدا و سیما و با تهیه برنامه های تربیتی به کمک مربیان مجرب آموزش و پرورش می توانیم در کاهش معضلات فرهنگی و استفاده درست از وسایل جدید ارتباطی فرهنگ سازی کنیم. وی ارتباط بیش از پیش خانه و مدرسه را ضروری دانست و گفت: انجمن اولیا و مربیان دارای ظرفیتهای ویژه ای است که صدا و سیما با برنامه سازی در مورد آن می تواند باعث تحکیم و گسترش ارتباطات هرچه بیشتر خانه و مدرسه شود.
مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان در این دیدار با اشاره به اهمیت و نقش آموزش و پرورش در جامعه گفت: جامعه پذیری و فرهنگ سازی در آموزش و پرورش نهادینه می شود و بسیاری از رفتارهای زیست محیطی و روحیه کار و تلاش باید در کودکان پرورش یابد. وی با اشاره به در پیش بودن هفته بزرگداشت مقام معلم خاطر نشان کرد : مجموعه برنامه های آموزش و پرورش در این هفته به بهترین شکل پوشش داده می شود.