جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

دیدار مدیرعامل شرکت مخابرات استان گیلان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرعامل شرکت مخابرات استان گیلان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان

شناسه : 159370513

دیدار مدیرعامل شرکت مخابرات استان گیلان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان

رضا خضردوست مدیرعامل شرکت مخابرات استان گیلان با محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان دیدار کرد .
در این دیدار با تاکید بر وجود تعاملات دو جانبه در راستای ارتقاء فرهنگ جامعه ، مدیرعامل شرکت مخابرات استان گفت: تاکنون همکاری های بسیاری بین این دو سازمان صورت گرفته و در نظر داریم پشتیبانی فنی از صدا و سیمای مرکز گیلان را افزایش دهیم . خضر دوست با اشاره به اینکه صدا و سیما و مخابرات جدای از هم نیستند و به لحاظ ماموریتی پیکره واحدی هستند افزود: نگاه شرکت مخابرات به رسانه ملی نگاهی کاملا تعاملی است زیرا تمامی زیرمجموعه های نظام برای تحقق اهداف نظام فعالیت می کنند و با اشاره به ظرفیت های ایجاد شده در زمینه فناوری اطلاعات در استان گفت: بسترهای ارتباطی ایجاد شده می تواند صدا و سیما را در انجام رسالت خطیر خود بیش از پیش یاری کند . 
محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان در این دیدار  گفت:  تعامل بین شرکت مخابرات و رسانه استان افق های جدیدی را در زمینه بهره گیری از توانمندی های استان در توسعه همه جانبه گیلان فراهم می کند. نصرپور گفت: در عصر ارتباطات و تکنولوژی هرملتی در کنارفرهنگ قوی و برخوردار از تکنولوژی و ارتباطات شبکه ای قوی در دنیا قدرتمند تر است و ما باید دست به دست هم برای رسیدن به این هدف تلاش کنیم. وی ادامه داد: اگر احساس می کنیم جامعه سیاسی بالغی داریم بخش عمده ی این بلوغ در کنار بصیرت، مرهون توسعه شبکه های ارتباطی است، بنابراین این همکاریها باید افزایش یابد و تحقق این امر مستلزم ایجاد همکاری موثر و مستمر است. 
مدیرکل صدا و سیمای گیلان سیگنال رسانی را مهمترین و زیباترین کار در حوزه فنی سازمان اعلام کرد و اظهار داشت: وظیفه صدا و سیما تنها اطلاع رسانی نیست، بلکه در شرایط مختلف ارتباط بین دستگاهها نیز از طریق این رسانه صورت می گیرد و حمایت مخابرات جهت تقویت سیگنال رسانی این رسانه را در پیشبرد اهداف سازمان یاری خواهد کرد.