جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیران کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و صدا و سیمای استان گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیران کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و صدا و سیمای استان گیلان

شناسه : 296688303

دیدار مدیران کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و صدا و سیمای استان گیلان

علی پورحسن مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان به همراه جمعی از مدیران با مهندس حسن ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان دیدار کردند.مدیرکل کانون پرورش فکری استان ضمن تبریک انتصاب حسن ظهیری به سمت مدیرکل صدا و سیمای گیلان ابراز امیدواری کرد که با بهره گیری از امکانات و توانمندیهای نیروهای خبره و کارآمد در دو سازمان بتوان شاهد افزایش ظرفیت خدمات رسانی و تلاش برای گسترش کانون و فعالیتهایش در استان بود. پورحسن ضمن اشاره به در پیش بودن هفته ملی کودک و تقارن آن با دهه اول محرم بر ضرورت استفاده از این بستر برای تولید محتوای ارزشی برای کودکان و نوجوانان تاکید کرد.
مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان نیزبا اشاره به حدیثی از پیامبر که تعلیم برای کودکان به مانند نگارش بر روی سنگ است نقش تاثیر فعالیتهای آموزش و تربیت کودکان را در سرنوشت کشور موثر دانست .
مدیرکل صدا و سیمای گیلان با تاکید بر آموزش مطابق با فرهنگ دینی افزود: توجه به مخاطبان و بهره گیری از ظرفیتهای کانون و مجموعه توانمندیهای آن و به کارگیری آنها در مقیاس بزرگتر ضروری است .
مهندس ظهیری با اشاره به توجه به حوزه انیمیشن در رسانه ملی و اهمیت گروه سنی کودکان و نوجوانان از آمادگی رسانه استانی در زمینه های قصه گویی،برنامه های رادیویی و تصویری،نقاشی و.. خبر داد .