رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

دیدار مدیران کل آموزش و پرورش و صدا و سیمای مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیران کل آموزش و پرورش و صدا و سیمای مرکز گیلان

شناسه : 174525098

دیدار مدیران کل آموزش و پرورش و صدا و سیمای مرکز گیلان-


حاجتی مدیرکل به همراه معاونین آموزش و پرورش استان گیلان با دکتر طلوعی مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز استان دیدار کردند. این دیدار با هدف تقویت و افزایش تعاملات این دو دستگاه مهم فرهنگی استان انجام  و روند فعالیتها و تعاملات دو دستگاه و راهکارهای تقویت و افزایش آن مورد بررسی قرار گرفت .
مدیرکل آموزش و پرورش استان در این دیدار ضمن آرزوی توفیق برای دکتر طلوعی مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز استان و ضمن تقدیر از همکاریهای ارزشمند رسانه استانی با دستگاه تعلیم و تربیت استان گفت : آموزش و پرورش جهت نیل به اهداف بلند و مترقی خود نیازمند بهره گیری از توانمندی و گستره فعالیت صدا و سیما در بخشهای مختلف خبری و تولیدی دارد .
حاجتی محدودیت منابع ، مشکلات فضای آموزشی و نیروی انسانی را از دغدغه های مدیران مدارس دانست و بر لزوم همراهی مردم و خیرین به منظور ارتقای سطح کیفی مدارس تاکید کرد . وی توفیقات آموزش و پرورش را مدیون زحمات و ایثارگری معلمان دانست و افزود : معرفی معلمان اثرگذار ، خیرین نیکوکار و دانش آموزان موفق در برنامه های رسانه استانی یک ضرورت است و آموزش و پرورش جهت نیل به اهداف بلند و مترقی خود نیازمند بهره گیری از توانمندی و گستره فعالیت صدا و سیما در بخشهای مختلف دارد .
در ادامه دکتر طلوعی مدیرکل صدا و سیمای گیلان گفت: وظیفه حاکمیتی ما حمایت از آموزش و پرورش است و کارکنان صدا و سیمای استان ، کارکنان و معلمان آموزش و پرورش را جزئی از همکاران خود دانسته و بر این باورند که این دو نهاد ارزشمند در راستای اهداف عالیه نظام سنخیت زیادی با هم داشته و دارند و نهادینه کردن  برخی مفاهیم تربیتی و همچنین تربیت نیروی انسانی جزء اهداف مشترک این دو نهاد قدیمی و ارزشمند کشور است .
وی در ادامه تاکید کرد : بسیاری از فعالیتهای آموزش و پرورش از نظر ما رسانه ای است و صدا و سیما بیشتر از گذشته آمادگی دارد این حوزه را تحت پوشش قرار دهد.
دکتر طلوعی همچنین تأکید کرد: برنامه ای با عنوان «خانه دوم » با اهداف آموزشی و تربیتی با حضور کارشناسان و متخصصان آموزش و پرورش استان تهیه شود تا در راستای توسعه آموزشی و تربیتی استان گامی موثر برداریم .