سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

دیدار مدیران کل آموزش و پرورش و صدا و سیمای استان گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیران کل آموزش و پرورش و صدا و سیمای استان گیلان

شناسه : 296711501

دیدار مدیران کل آموزش و پرورش و صدا و سیمای استان گیلان

مهدی حاجتی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان به همراه معاونان با مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان دیدار کرد .
مدیرکل آموزش و پرورش استان در این دیدار ضمن عرض تبریک و ابراز خرسندی از انتصاب مهندس ظهیری به سمت مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان ابراز امیدواری کرد در دوره جدید همکاریهای دو دستگاه فرهنگی گسترش یابد. حاجتی گفت: آموزش و پرورش و صدا و سیما به عنوان دو نهاد فرهنگ ساز جامعه می توانند با تعامل و همکاری های بیشتر منشا خدمات فراوان باشند و رسانه ملی بستر ساز فعالیتهای آموزش و پرورش است.
مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز در این دیدار گفت: تعدد شبکه های مختلف خارجی به ویژه شبکه های ماهواره ای فارسی زبان در جذب مخاطب تلاش زیادی دارند و رقبای زیادی هستند، وی آموزش را از اولویت های برنامه رسانه استانی عنوان کرد و آموزش و پرورش  ها در نیل به این هدف موثر دانست .
مدیرکل صداوسیمای گیلان برنامه ساز ی را برای جامعه آموزش و پرورش بسیار مهم خواند و خاطر نشان کرد : دانش آموزان در مقاطع پیش دبستانی تا دبیرستان مخاطب آموزش و پرورش هستند و جذب آنها در این سنین از برنامه های راهبردی رسانه ملی است .
 مهندس ظهیری با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تاثیر گذاری فرهنگ آمیخته به زبان هنر ،ابراز امیدواری کرد همکاریها دو جانبه در تولید برنامه های مشترک افزایش یابد.