رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

دیدار فرمانده سپاه قدس گیلان با مدیرکل صدا و سیمای مرکزاستان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار فرمانده سپاه قدس گیلان با مدیرکل صدا و سیمای مرکزاستان

شناسه : 169330399

دیدار فرمانده سپاه قدس گیلان با مدیرکل صدا و سیمای مرکزاستان-

سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان با حضور در صدا و سیمای مرکز گیلان به همراه معاونان سپاه قدس با دکتر طلوعی مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز استان دیدار کردند .
در این دیدار که سردار عاطفی رئیس بسیج صدا و سیمای کشور نیز حضور داشت ،سردار عبدالله پور در این دیدار با اشاره به اعلام آمادگی سپاه برای همکاری با صدا و سیمای مرکز گیلان گفت : صدا و سیما مجموعه ای در خط مقدم جنگ نرم با رسانه های بیگانه است .
فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه صدا و سیما و سپاه  در کنار هم می توانند منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی را به نحو احسن در جامعه پیاده سازی کنند تاکید کرد : سپاه و بسیج  سازندگی و افراد فعال در خبرگزاری بسیج ، بخش مجازی سپاه قدس گیلان و بخشهای فرهنگی سپاه با تمام امکانات در جهت پیشبرد اهداف نظام و پیروی از منویان مفام معظم رهبری در کمک به رسانه استانی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد .
سردار عاطفی رئیس مرکز بسیج صدا و سیمای کشور با بیان اینکه سپاه در کشور نقش ویژه ای دارد اما در استان خاص تر است اظهار کرد : سردار عبدالله پور به عنوان یک سرمایه در کشور و استان گیلان مطرح است و ما باید از روحیه خستگی ناپذیری سردار به عنوان یک سرمایه گران قدر در استان بهره ببریم . عاطفی با اشاره به اینکه مدیر کل جدید صدا و سیمای گیلان از نیروهای بسیجی سازمان است تاکید کرد : سابقه همکاری جناب طلوعی در دوران خدمتشان در صدا و سیما کاملا مشخص است . رئیس مرکز بسیج صدا و سیما کشور به دغدغه مدیرکل صدا و سیما گیلان برای اجرای برنامه های ستاد کنگره شهدای استان اشاره کرد و گفت : در حوزه کنگره شهدای گیلان قول همکاری ویژه خواهیم داد.
دکتر علی طلوعی مدیرکل جدید صدا و سیمای استان گیلان نیز در این دیدار ضمن تشکر از فرماندهان سپاه و بسیج با بیان اینکه سپاه و صدا و سیما طلایه داران جبهه جنگ نرم هستنداظهارکرد: درصداو سیما هیچ وقت احساس نکردیم که جنگ تمام شده وهمواره خودراهمانند زمان جنگ پشت خاک ریز می بینیم.
وی با ابراز خورسندی از برگزاری برنامه ی کنگره شهدای کربلای 2 و 179 شهید  استان گفت : در شبکه جام جم و صدا و سیمای مرکز همدان نیز افتخار اجرای چنین کنگره ای را داشتم و با توجه به محدود یت زمانی امیدوارم با بهره گیری از تجربیات گذشته بتوانیم دین خود را به شهدا ادا کنیم  .
وی با اشاره به تجربیات خود در شبکه جام جم با  مخاطبان در سطح بین المللی بیان کرد : برای پخش زنده برنامه هایی با موضوع راهیان نور تلاشهای ارزشمندی صورت گرفت تا جایی که توانستیم به عنوان برترین برنامه با محوریت راهیان نور انتخاب شویم . وی در ادامه آمادگی صدا و سیمای گیلان را برای افزایش تعامل با سپاه استان اعلام و از حضور فرمانده سپاه قدس تشکر و قدردانی کرد.