سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

دیدار عضو حقوقدان شورای نگهبان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار عضو حقوقدان شورای نگهبان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان

شناسه : 373752406

دکتر دهقان عضو حقوقدان شورای نگهبان  به همراه حجت الاسلام والمسلمین اشجری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان و قنبریان قائم مقام و سخنگوی دفتر هیات نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان با دکتر باقرزاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان دیدار و گفتگو کرد.
دکتر دهقان عضو حقوقدان شورای نگهبان در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی با بیان اینکه اخلاص و روح بلند امام راحل موجب بیداری شد، گفت: حضور امام راحل در میدان مبارزه موجب بیداری ملت ایران شد و جهاد و مبارزه متناسب با این انقلاب، جهادی بود که یک شخص بتواند ملت را به صحنه بیاورد و امام خمینی(ره) این کار را کرد. وی افزود: چهل و سومین سالگرد انقلاب اسلامی، ثمره فهم دینی و بصیرت انقلابی مردم ایران اسلامی است و امروز هم امت بصیر ایران اسلامی پای این انقلاب و نظام اسلامی ایستاده اند. عضو حقوقدان شورای نگهبان با بیان اینکه دفاع رسانه ملی و استانی در مقابل هجمه رسانه های معاند همانند دفاع رزمندگان در دوران دفاع مقدس است افزود: صدا و سیما یکی از ارکان حیات اسلامی است و تقویت آن از اوجب واجبات است. دهقان تصریح کرد: رسانه های معاند با شیوه های دروغ، تهمت، افترا و تحریف برای مایوس و بدبین کردن نسلهای مختلف انقلاب به نظام و انقلاب اسلامی توطئه می کنند و این صدا و سیما ست که با تمام توان توطئه آنها را خنثی می کند.
دکتر باقرزاده مدیرکل صدا و سیمای گیلان در این دیدار با اشاره به جانفشانی های مردم دلاور ایران اسلامی گفت: بصیرت ملت غیور ایران اسلامی در پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، حضور جوانان و رزمندگان ایران اسلامی در صفوف مدافعین حرم، ریشه در باورها و اعتقادات دینی و اسلامی این امت قهرمان دارد. وی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی با تاسی از فرهنگ عاشورا و قیام کربلا و با رهبری داهیانه حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب(حفظه الله) امروز به عنوان الگوی استکبار ستیزی و مقاومت در منطقه و جهان معرفی شده است. مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان اظهار داشت: دهه فجر فرصت مناسبی برای بازنمایی خدمات نظام در سالهای مختلف است و رسانه استان با رویکرد امیدآفرینی و ارتقاء اعتماد مردم دستاوردها و خدمات انقلاب اسلامی را  منعکس می نماید.