رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

دیدار رییس مجمع نمایندگان استان گیلان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار رییس مجمع نمایندگان استان گیلان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان

شناسه : 173984862

دیدار رییس مجمع نمایندگان استان گیلان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان-

دکتر قربانی رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی با دکتر علی طلوعی مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان دیدارکرد.
در این دیدار رییس مجمع نمایندگان گیلان و مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان موضوعات مختلفی چون نقش رسانه در مقابله با رسانه های بیگانه در جنگ نرم ، ضرورت برنامه های شاد و امید آفرین در رسانه استانی و تولید برنامه هایی در راستای معرفی سبک زندگی اسلامی و ایرانی را مورد بحث و بررسی قرار دادند .
قربانی با اشاره به نقش مهم شبکه های استانی صدا و سیما در توسعه متوازن و آبادانی مناطق مختلف کشور گفت: صدا و سیما نقش مهمی در ایجاد همدلی و همزبانی در جامعه دارد .
وی افزود: ما شاهد تعامل خوب شبکه باران با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی هستیم و این تعاملات و هماهنگیها ثمرات فراوانی در توسعه استان دارد .
رییس مجمع نمایندگان با اشاره به تسلط نمایندگان مجلس به توانمندیها و قابلیتها و کمبودهای حوزه انتخابیه گفت: صدا و سیمای استان با ظرفیت بالا نقش به سزایی در اطلاع رسانی این ظرفیتها دارد و از بسیاری از شبکه های استانی پیشگام تر است .
دکتر طلوعی مدیر کل صدا و سیمای گیلان  بر رویکرد توسعه محورانه برنامه های رادیویی و تلویزیونی شبکه گیلان تاکید کرد و افزود : هدف اساسی از تولید برنامه های مختلف با حضور مسوولان رفع مشکلات مردم و کمک در راستای معرفی قابلیتها و ظرفیتهای استان است.
مدیرکل صدا و سیمای گیلان تصریح کرد : جایگاه و نقش نمایندگان  در پیشرفت و توسعه کشور بسیار مهم است  چرا که نگاه دقیق و کارشناسانه منتخبان مردم در مجلس شورای اسلامی می تواند راهگشای حل مسائل و مشکلات حوزه های انتخابیه باشد و بر همین اساس آماده همراهی و همکاری با نمایندگان استان هستیم .
وی در ادامه با اشاره به نقش و تاثیرگذاری برنامه های صدا و سیما در سیاستهای کلان کشور تصریح کرد : برنامه ریزی بسیاری از شبکه های استانی بر مبنای برنامه سازی با موضوع سرمایه های فرهنگی ، زبان ، آداب و رسوم هر استان است و نوع پرداخت رسانه ها به این موضوعات تاثیر بسزایی بر تحقق شعار سال مبنی بر همزبانی ملت و دولت خواهد داشت .