رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

دیدار رییس شورای شهر تهران و شورای عالی استانها با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار رییس شورای شهر تهران و شورای عالی استانها با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان

شناسه : 338318761

دیدار رییس شورای شهر تهران و شورای عالی استانها با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان

مهندس چمران رییس شورای شهر تهران و شورای  عالی استانها با حضور در صدا و سیمای مرکز گیلان با مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان دیدار وگفتگو کرد .
مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان در این دیداربا اشاره بر نقش شوراها و شهرداری گفت: با توجه به جایگاه شورای اسلامی در مراکز استانها و کلان شهر ها،  باید راهکارهای گسترش بیش از پیش همکاریهای متقابل رسانه ملی با شورا ها به ویژه در مقوله فرهنگ ،ترویج و  آموزش فرهنگ  شهروندی ارائه گردد. وی تصویب بودجه فرهنگی  و اقدامات مشترک شوراها با رسانه ملی و استانی را موجب افزایش اطلاعات شهروندان و به طبع آن توسعه و آبادانی بیشتر در شهرها و روستاها دانست .
مهندس چمران  رییس شورای شهر تهران و شورای  عالی استانها نیز گفت:هر چه ارتباط صدا و سیما،شهرداری و شورا به ویژه با شورا ها که نظارت شهرداری را برعهده دارند نزدیکتر و صمیمانه تر گردد و پای درد دل مردم بنشینند از پیشنهادات بیشتری مطلع خواند شد و در رفع گرفتاریهای مردم می توانند بیشتر مثمر ثمر باشند.دکتر چمران افزود: صدا و سیما زبان گویای ملت است و بسیاری از مسایل را کشف و مطرح کرده و توانسته در روند کار شورا،شهرداری و حتی آبادانی شهر نقش اساسی ایفا کند . وی تاکید کرد : باید تعامل دوسویه بین صدا و سیما، شورای شهرو  شهرداریها  به خوبی برقرار شودو در ادامه از ارتباطات صدا و سیمای مراکز با شورا و شهرداری تشکر و قدردانی نمود.