جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

دیدار رییس دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان با مدیرکل صدا و سیمای گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار رییس دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان با مدیرکل صدا و سیمای گیلان

شناسه : 360037030

رییس دانشگاه آزاد واحد لاهیجان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان دیدا کرد.
دکتر  بی دریغ رییس دانشگاه آزاد لاهیجان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب دکتر باقرزاده به عنوان مدیرکل رسانه استانی گفت : انتخاب یک مدیر بومی  پویا با روحیه انقلابی و جهادی باعث ایجاد انگیزه و نوید بخش برای استان خواهد بود .
وی با اشاره به ظرفیتهای دانشگاه آزاد لاهیجان  به لحاظ فرهنگی و فکری اساتید افزود : صدا و سیمای می تواند از این استعداد و توانایی در زمینه های مختلف بهره گیرد و ادامه داد: دانشگاه آزاد و صدا و سیما رسالتی دارند که نیاز به  فعالیت فکری و فرهنگی بیشتر دارند و ما آمادگی داریم که با هم افزایی و تعامل بیشتر با صدا و سیما در این عرصه فعال تر باشیم .
 باقرزاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز بیان کرد : صدا و سیمای مرکز گیلان سعی دارد همواره از تمامی ظرفیتهای فرهنگی استان استفاده کند و تصویری کامل از این ظرفیتها را به تمامی نقاط استان معرفی نماید . وی گفت: دانشگاهیان ،اساتید و فعالان عرصه فرهنگی و آموزشی این استان به برکت انقلاب اسلامی نقشی تاثیر گذار در سطح ملی دارند و خدمات دانشگاه آزاد اسلامی نیز در دوران چهل سال انقلاب در پیشرفت جامعه کاملا چشمگیر بوده است . دکتر باقرزاده تصریح کرد : دانشگاه آزاد اسلامی با وجود نیروهای انقلابی مسیر خود را پیدا کرده و روز به روز شاهد پیشرفت بیشتر آن خواهیم بود و صدا و سیما نیز آمادگی لازم را برای رشد و تعالی هرچه بیشترآن دارد.