رونق تولید ملی | جمعه، ۱ آذر ۱۳۹۸

دیدار رئیس اداره انتشارات و ارتباطات و تبلیغات سازمان بیمه سلامت ایران با مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار رئیس اداره انتشارات و ارتباطات و تبلیغات سازمان بیمه سلامت ایران با مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان

شناسه : 362157249

گودرزی  رئیس اداره انتشارات و ارتباطات و تبلیغات سازمان  بیمه سلامت ایران  به همراه دکتر اکبری مدیرکل بیمه سلامت گیلان  در آستانه هفته بیمه سلامت با مدیرکل رسانه استانی دیدار کردند .
گودرزی در این دیدار ضمن تقدیر از همراهی و حمایت صدا و سیمای مرکزگیلان از نظام سلامت از نقش رسانه ملی در آگاهی بخشی عمومی به جامعه به عنوان یک رسانه مرجع سخن گفت .
دکتر اکبری مدیرکل بیمه سلامت نیز با تبیین وضعیت بیمه سلامت در استان خاطر نشان کرد ارتقاء عمومی اطلاعات مردم در حوزه سلامت نیازمند آموزش و فرهنگ سازی است که رسانه ملی با توجه به جامعیت و گستردگی مخاطبانش می تواند نقش به سزایی در این زمینه داشته باشد .
وی با اشاره به طرح همای ویژه بیمه سلامت کشور از پیاده سازی طرح  در«نظام ارجاع الکترونیک»  برای هدفمند کردن ارائه خدمات پزشکی خبر داد.
محمد باقرباقرزاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز در این دیدار ضمن اشاره به اهمیت نعمت سلامتی و لزوم کوشش برای حفظ این موهبت الهی اعلام کرد : آماده انعقاد تفاهم نامه با بیمه سلامت در راستای فرهنگ سازی و آموزش هستیم . وی در ادامه خاطر نشان کرد : صدا و سیمای مرکز گیلان آمادگی کامل برای تولید برنامه های سلامت محور در قالب طرحهای مشارکتی با اداره کل بیمه سلامت استان را دارد .
مدیرکل رسانه استانی با تاکید بر اینکه بسیاری از مفاهیم و هنجارهایی که هم اکنون در جامعه وجود دارد در ابتدا با زبانی هنرمندانه در رسانه ملی تبیین شد و سپس لزوم آن در جامعه احساس شد . از این رو در راستای آگاهی رسانی در خصوص مقوله های پیرامون سلامتی می توان آثار مختلفی از جمله سریال ،برنامه های مستند ،برنامه های گفتگو محور و مسابقه های تلویزیونی ،طراحی ،تولید و پخش کرد .