جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

دیدار دست اندرکاران مراکز خیریه رشت با نماینده ولی فقیه در گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار دست اندرکاران مراکز خیریه رشت با نماینده ولی فقیه در گیلان

شناسه : 339630538

دیدار دست اندرکاران مراکز خیریه رشت با نماینده ولی فقیه در گیلان

خدمت به نیازمندان ، جلوه ی زیبایی از عشق به معبود است.
نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در دیدار با اعضای هیات امناء آسایشگاه معلولان و سالمندان و پرورشگاه مژدهی رشت گفت : نقطه عطف آموزه های اصیل اسلامی در بستر فرهنگ غنی تشیع یکتا پرستی و نوع دوستی است.
 آیت الله قربانی در این دیدار با اشاره به اثرات دنیوی و اخروی فعالیت در امور خیر و دستگیری از نیازمندان و درماندگان گفت : این فعالیت ها نقش مهمی در گسترش فرهنگ نوع دوستی و کاهش محرومیت زدایی دارد.
 وی با قدردانی از تلاش های خالصانه و بی منت دست اندرکاران آسایشگاه های معلولان و سالمندان و مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست افزود : این افراد بدون داشتن اعتبار و فقط با کمک خیران و  نهادهای حمایتی  این مراکز  مدیریت  و  خدمات ارایه می دهند.
ایوب قدیمی مدیرعامل آسایشگاه معلولان و سالمندان و پرورشگاه مژدهی رشت نیز هزینه ماهانه نگهداری 550 معلول و سالمند این آسایشگاه 620 میلیون تومان اعلام کرد  و گفت : برای خدمات رسانی به این نیازمندان سالانه دست کم به  10 میلیارد تومان نیاز است.
دکتر انوش برزیگر رییس هیات مدیره آسایشگاه معلولان و سالمندان و پرورشگاه مژدهی رشت نیز رمز موفقیت اداره کنندگان این مراکز خیریه را خلوص نیت و اتحاد و همدلی دانست.
 
منبع : خبر گیلان