جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

دیدار دبیرکل اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان کشور با مدیر کل صدا و سیمای گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار دبیرکل اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان کشور با مدیر کل صدا و سیمای گیلان

شناسه : 360272565

حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان کشور با محمدباقر باقرزاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان دیدار و گفتگو کرد .
دبیرکل انجمنهای اسلامی دانش آموزان کشور با بیان اینکه مهم ترین و اصلی ترین مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب جوانان و نوجوانان هستند گفت: در گام دوم انقلاب باید جوانان را بیشتر وارد کار کرده و در واگذاری مسئولیت‌های خطیر به آنها اعتمادکرد.
حسین تاریخی با اشاره به سابقه درخشان دانش آموزان در مبارزات انقلابی و دفاع مقدس افزود: با فراهم کردن زیرساخت‌ها می‌توان مسئولیت‌ها و کار‌های بزرگ را به دانش آموزان و نوجوانان واگذار کرد.وی تصریح کرد: اگر چه مسئولیت اصلی دانش آموزان تحصیل و کسب علم است، اما در عرصه جنگ تمام عیار اقتصادی و فرهنگی معطوف کردن وقت نوجوانان فقط به مطالعه بدون آموزش مسئولیت پذیری و نقش آفرینی مناسب نیست .
مسئول دبیرخانه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه انجمن‌های اسلامی نخستین تشکل انقلابی در جمهوری اسلامی ایران است گفت: خوانش متن بیانیه گام دوم انقلاب برای فهم و درک مشترک اعضای انجمن‌های اسلامی در دستور کار قرار دارد.
حسین تاریخی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نقشه راهی برای چهل سال آینده انقلاب اسلامی است افزود: مهمترین و اصلی‌ترین مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب جوانان و نوجوانان هستند.
محمدباقر باقرزاده، مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز در این دیدار به ظرفیت اتحادیه انجمن‌های اسلامی در فرهنگ سازی و توانمند سازی دانش آموزان اشاره کرد و گفت: یکی از برکات وجود این انجمن ایجاد بستر مناسب برای ورود جوانان و نوجوانان به عرصه‌های اجتماعی و انقلابی است.
وی افزود: انجمن‌های اسلامی دانش آموزی یکی از نهاد‌های مهم برای تربیت دانش آموزان در طراز انقلاب اسلامی و مطابق سیاست‌های گام دوم انقلاب است.
دبیرکل اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان کشور در پایان این دیدار با اهداء لوح تقدیر از همکاری و تعامل مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با اتحادیه انجمنهای دانش آموزی استان تجلیل کرد.