رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و آلومینیوم اراک مساوی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و آلومینیوم اراک مساوی شد

شناسه : 101674691

دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و آلومینیوم اراک مساوی شد

رشت - ایرنا - در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و آلومینیوم سازی اراک مساوی شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این دیدار که عصر جمعه برگزار شد ، دو تیم سپیدرود رشت و آلومینیوم سازی اراک به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافتند .
این مسابقه که اولین دیدار از دور برگشت مرحله دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور بود ، در ورزشگاه شهید عضدی رشت و در حضور حدود سه هزار تماشاگر برگزار شد .
در جریان این دیدار ابتدا تیم فوتبال سپیدرود رشت به گل برتری دست یافت و میرعماد میرجوان مهاجم گلزن این تیم، توانست در دقیقه ششم، اولین گل این بازی را به ثمر برساند .
در دقایق پایانی نیمه اول نیز تیم فوتبال آلومینیوم سازی اراک به گل دست یافت و جواد مولایی بازیکن این تیم موفق شد در دقیقه 44 گل تساوی این بازی را به ثمر برساند تا این دیدار با همین نتیجه یک بر یک به پایان برسد .
قضاوت این مسابقه را حسین یاری با کمک های مهدی سلطانی و مهدی سیفی بر عهده داشتند که در جریان این دیدار ، داود حقی و سعید غلامعلی بیگی هر دو از تیم فوتبال آلومینیوم سازی اراک کارت زرد دریافت کردند.
همچنین مصطفی حاجتی کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت در دقایق پایانی این دیدار با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد .
تیم فوتبال سپیدرود رشت ، با کسب این تساوی ، 10 امتیازی شد و به مکان دوم جدول رده بندی گروه خود صعود کرد و تیم فوتبال آلومینیوم سازی اراک نیز با این تساوی و کسب 12 امتیاز در رتبه اول جدول رده بندی قرار گرفت .
در مرحله دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه کشور12 تیم حضور دارند که در دو گروه شش تیمی با هم به رقابت می پردازند.
در پایان مرحله دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، از هر گروه تیم های نخست به صورت مستقیم به لیگ دسته اول راه پیدا خواهند کرد و دو تیم دوم هر گروه پس از مسابقه حذفی ، راهی رقابت های دسته یک لیگ آزادگان خواهند شد .