سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان به مناسبت دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان به مناسبت دهه فجر

شناسه : 340237180

دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان به مناسبت دهه فجر

 به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر جمعی از مسئولان اجرایی شهرستان رشت با نماینده ولی فقیه در گیلان دیدار کردند.
 آیت الله زین العابدین قربانی در این دیداربا گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: تاریخ نهضت اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی ره در 22 بهمن 57 به نقطه عطف خود رسید.
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه ازخود گذشتگی ها وجان فشانی های ملت ایران دربهمن ماه 57 به ثمرنشست گفت: این حادثه بزرگ قرن، از یک سو معادلات سیاسی دنیای استکبار را برهم زد واز سوی دیگر، یکی از استوار‌ترین رژیم های وابسته به غرب را ریشه کن ساخت.
وی به نقش ایران در منطقه و دنیا هم اشاره کرد وافزود : ایران امروز به برکت انقلاب اسلامی و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب از کشورهای تاثیر گذار در دنیا و منطقه است.
نماینده ولی فقیه در گیلان همچنین به پیشرفت های کشور درسی وهشت سال گذشته هم اشاره کرد و افزود : مسئولان از فرصت دهه فجر برای تبیین بیشتر خدمات نظام بهره گیرند.
آیت الله زین العابدین قربانی گفت : به رغم همه پیشرفت ها بازهم نواقصی در خدمات رسانی به مردم در کشور و استان وجود دارد که باید مسئولان برای رفع آنان همت کنند.
سیروس شفقی فرماندار شهرستان رشت هم در این دیدار گفت : 186 طرح با  هزار 368 میلیارد تومان هزینه  و سرمایه گذاری و 2 هزار نفر اشتغالزایی در دهه فجر امسال در این شهرستان به بهره برداری می رسد. 
 
منبع : خبر گیلان