جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

دیدار امیر اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) با دکتر طلوعی مدیرکل صداوسیمای گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار امیر اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) با دکتر طلوعی مدیرکل صداوسیمای گیلان

شناسه : 177403626

دیدار فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) با دکتر طلوعی مدیرکل صداوسیمای گیلان

امیر اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) با حضور در صداوسیمای مرکزگیلان با دکتر طلوعی مدیرکل این مرکز دیدار کرد .
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در این دیدار گفت: دفاع مقدس مظهر عزت ،شجاعت و اقتدار ملت شریف، بزرگ و ولایتمدار ایران است . امیر اسماعیلی از اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جهان به عنوان بزرگترین نعمت دفاع مقدس نام برد و یادآور شد ما باید همواره یاد شهدا و خانواده معزز آنها را پاس بداریم و در برابر تهاجم دشمنان متحد و منسجم تر شویم.
وی در خصوص مسائل فرهنگی جامعه گفت: بیش از 20 سال است که مسائل فرهنگی دغدغه مقام معظم رهبری است و باید مراقب باشیم دشمن به دنبال تصرف مرزهای جغرافیایی نیست ،بلکه هویت ما را نشانه گرفته و به دنبال تسخیراذهان ،افکار و عقاید ماست .
امیر اسماعیلی با تأکید بر اینکه امروز در پدافند هوایی فقط دشمن را نمی بینم بلکه نفس آن را در فواصل بیش از 3 هزار    کیلو متر نیز حس  می کنیم ، اظهار کرد: تمام دستاوردهای دفاعی کشور با عقل و نیت و عمل جوانانی رخ داده است که امام (ره) و هشت سال دفاع مقدس را ندیده و تجربه نکرده اند اما ولایی بودن کارشان را با تمام وجود حس می کنند .
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء در ادامه خاطر نشان کرد: دشمنان باید بدانند که با قدرت نشأت گرفته از خون شهدا و رهبری رهبر عزیزمان به هر گونه دست درازی به آسمان کشورمان با سفیر آتشهای سلاحهایمان جواب کوبنده ای داده خواهد شد .
دکتر طلوعی مدیرکل صداوسیمای گیلان نیز از هشت سال دفاع مقدس به عنوان دفاع اعتقادی یادکرد و اظهار داشت: در آن زمان این همه رسانه نبود و فقط جوانان ، منتظر کلام نورانی امام راحل بودند تا در لبیک به ندای رهبر در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح برای دفاع از اسلام و کشور سینه سپر کنند .
وی افزود: بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی این است که از زاوایای مختلف به دفاع مقدس بپردازیم و آن را بدون تحریف به نسلهای بعدی انتقال دهیم .
مدیرکل صداوسیمای گیلان با تأکید براینکه روحیه بسیجی بایستی در همه رده های صداوسیما تجلی پیدا کند خاطر نشان کرد: جهاد امروز جهاد فرهنگی و علمی است که باید به درستی به آن بپردازیم چرا که دشمنان ما در این عرصه هزینه های زیادی صرف کرده اند و به مقابله با فرهنگ ارزشمند ما برخواسته اند . وی افزود: وظیفه داریم هرآنچه در توان داریم در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس به کار گیریم .