سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

دیدار استاندار گیلان با مدیرکل صدا و سیمای استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار استاندار گیلان با مدیرکل صدا و سیمای استان

شناسه : 375714377

دکتر زارع استاندار گیلان با حضور در صدا و سیمای مرکز گیلان با مدیرکل این مرکز دیدار و گفتگو کرد.
استاندار گیلان در حاشیه برنامه زنده تلویزیونی «در مسیر توسعه» در دیدار با دکتر باقرزاده  مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان گفت: رسانه ملی و استانی یک دانشگاه عمومی شناخته می شود و باید بتوانیم همچون گذشته از ظرفیت آن برای توسعه فرهنگ عمومی و ارتقای آموزشهای عمومی استفاده کنیم. وی افزود: یکی از ویژگیهای استان گیلان صدا و سیمای آن است که به شایستگی توانسته در سطح ملی علاوه بر پیگیری مطالبات مردم به معرفی ظرفیتهای این منطقه و انعکاس خدمات نظام بپردازد.
استاندار گیلان با اشاره به نقش صدا و سیما در تحقق جهش تولید تصریح کرد : صدا و سیما با آسیب شناسی علت رکود برخی واحدهای تولیدی استان و معرفی ظرفیتهای خوب اقتصادی و گردشگری برای جذب سرمایه گذار می تواند به حل مشکلات اقتصادی استان کمک کند.
مدیرکل صدا و سیمای گیلان نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیتهای مختلف فرهنگی ،اجتماعی و اقتصادی منطقه گفت: بی شک یکی از ماموریتهای اصلی ما در کنار امید آفرینی در شرایط حساس کنونی و آگاهی بخشی به جامعه انعکاس مطالبات به حق مردم و خنثی نمودن توطئه های دشمنان است که همکاران این مرکز در شبکه استانی به آن اهتمام دارند.
گفتنی است در این دیدار استاندار گیلان ضمن بازدید از بخشهای تولیدی و خداقوت به همکاران پخش،تحریریه و پرسنل تولیدی حاضر، در خصوص زیر ساختهای فنی و عمرانی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان و رفع مشکلات آن گفتگو کردند.