رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

دیدارعبدالوهاب استاندار دوران دفاع مقدس استان با مدیرکل صداوسیمای مرکزگیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدارعبدالوهاب استاندار دوران دفاع مقدس استان با مدیرکل صداوسیمای مرکزگیلان

شناسه : 355458058

دیدارعبدالوهاب  استاندار دوران دفاع مقدس استان با مدیرکل صداوسیمای مرکزگیلان
عبدالوهاب استاندار دوران دفاع مقدس استان با مهندس ظهیری مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان دیدار کرد . 
 استاندار اسبق استان گیلان در دیدار صمیمانه با مدیرکل رسانه استانی با تاکید بر نقش همبستگی مردم در دوران دفاع مقدس ، وحدت و انسجام را  رمز پیروزی در دوران جنگ تحمیلی دانست وگفت : امروز همه دشمنان باید بدانند که مردم همان مردم زمان جنگ هستند و با تمام توان پشتیبان جمهوری اسلامی می باشند . 
عبدالوهاب خاطر نشان کرد : جنگ تحمیلی به عنوان یک آزمون دشوار سیستم نوپای جمهوری اسلامی را به چالش فراخواند ، اما همانطور که شاهد بودیم علیرغم تمام مشکلات به مدد رهنمودهای بنیانگذار انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، مدیریت دولتی ، ساده زیستی مسولان و از خودگذشتگی مردم ، موفقیت غرور آفرین ایران درهشت سال جنگ تحمیلی به ارمغان آمد . 
وی در ادامه با اشاره به توطئه ها و کارشکنی آمریکا در طول سالهای قبل و بعد از انقلاب گفت : عمل نکردن به وعده ها ، حمایت از گروه های تروریستی همچون داعش ، حمایت از رژیم غاصب اسرائیل و اعمال تحریم ها علیه ایران موجب نمی شود ، مردم ایران  ارزش های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی را فراموش و با آنها فاصله بگیرند . 
مهندس ظهیری مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان نیز با اشاره به اینکه روحیه جهادی از برکات انقلاب اسلامی در دهه نخست انقلاب ، راهگشای بسیاری از مشکلات کشور بود و همه به دنبال کمک به یکدیگر بودند و بین مردم و مسولان وفاق و همدلی وجود داشت . وی  در ادامه افزود : در این برهه از زمان دشمنان از طریق شبکه های رسانه ای به دنبال تفرقه بین مردم و مسئولان نظام هستند و با ابزارهای مختلف رسانه ای سعی در اقناع مردم دارند که چهل سال است در مسیر اشتباه حرکت کرده است . لازم است با مقایسه اوضاع ایران در قبل از انقلاب و  مقایسه آن با بعد ازانقلاب را با توجه به هشت سال دفاع مقدس ، تحریم ها ، تهدیدها و ...  به درستی ومنطقی مرور کنیم واین یکی از اولویت های  برنامه سازان در رسانه ی استانی است. 
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان در پایان ضمن افتخار به گذشته و امید به آینده ، به رسالت خطیر رسانه استانی در جهت آگاهی جوانان ازدستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی که  بایددر معرض نمایش برای نسلهای جوان گذاشته شود اظهار داشت : صداوسیمای مرکز گیلان در جهت  مقابله با جنگ نرم و عملیات روانی دشمنان ، در خط مقدم مقابله با رسانه های بیگانه  در تمام زمینه ها آماده است.