جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

دیداررییس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صداوسیمای گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیداررییس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صداوسیمای گیلان

شناسه : 64441630

شکری نماینده مردم تالش و ماسال در مجلس شورای اسلامی با نصرپور مدیرکل صداوسیمای مرکز استان دیدار کرد .

نماینده مردم تالش و ماسال در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل صداوسیمای گیلان با اشاره به پخش مستقیم ایام  عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی از طریق شبکه های ملی و محلی اظهار کرد: این برنامه فرصت مناسبی برای معرفی وشناساندن فرهنگ عزاداری و عشق و علاقه مردم تالش و ماسال به اهل بیت (ع) محسوب می شود. وی با اشاره به اینکه ظلم ستیزی ، دین مداری و امر به معروف و نهی از منکر فلسفه قیام امام حسین (ع) بود گفت: ماه محرم بهترین فرصت برای تعمیق و ترویج فرهنگ مقابله با ظلم و استکبار ستیزی و تقویت روحیه ولایتمداری در میان آحاد جامعه است .

نماینده مردم تالش و ماسال در مجلس شورای اسلامی افزود: حضور پرشور عزاداران حسینی شهرستان تالش و ماسال نماد اتحاد و انسجام مسلمانان اهل تسنن وتشیع است وی ادامه داد: حضور تأثیرگذارو مبتکرانه رسانه ملی استانی را در ترویج صحیح فرهنگ عاشورا ارج می نهیم که توجه رسانه ها به ویژه صداوسیما به فرهنگ و سبک زندگی اسلامی و ارزشهای دینی و انقلابی یکی از راههای برون رفت از آسیبهای اجتماعی است .

نصرپور مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان نیز با اشاره به اینکه انعکاس شور و شعور حسینی عزاداران راهکاری برای گسترش فرهنگ حسینی در بین تشیع و تسنن است خاطر نشان کرد : در برهه ای که استکبار برای منحرف کردن اسلامی تلاش زیادی می کند باید فرهنگ اسلامی ناب محمدی بیشتر گسترش پیدا کند . وی همچنین افزود: ولایتمداری و عشق به خاندان رسالت و اهل بیت (ع) مردم گیلان در عزاداریهای محرم باعث شد تا رسانه ملی عزاداریهای گیلانیان را در رأس استانهای کشور قرار دهد .

 

دیدار شکری نماینده مردم تالش و رییس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صداوسیمای گیلان