سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

دو مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی گیلان در دهه فجر به بهره برداری می رسد - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دو مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی گیلان در دهه فجر به بهره برداری می رسد

دو مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی گیلان در دهه فجر به بهره برداری می رسد


رشت - ایرنا - مدیرکل حمل و نقل و پایانه های گیلان از بهره برداری دو مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی استان در دهه فجر امسال خبر داد.

ˈسبحان اله علیپورˈ عصر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مجتمع خدماتی رفاهی زیبای ضیابر در زمینی به مساحت 9 هکتار در محور فومن - پونل واقع شده و 20 میلیارد ریال اعتبار جهت احداث آن هزینه شده است.

وی افزود: این مجتمه دارای جایگاه عرضه سوخت بنزین و گازوییل، رستوران، ساختمان اداری ، سه باب فروشگاه، واحد خدمات خورویی (کارواش و تعویض روغن) ، 9 چشمه سرویس بهداشتی و دو باب نمازخانه می باشد.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های گیلان ادامه داد: مجتمع خدماتی - رفاهی نارنج دومین مجتمع خدماتی رفاهی در کیلومتر 24 محور سراوان است که با زیربنایی در حدود یک هکتار و با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد ریال در ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد.

وی گفت: این مجتمع شامل جایگاه سوخت بنزین و گازوئیل ، فروشگاه، رستوران، کافی شاپ، دو باب نمازخانه، 12 چشمه سرویس بهداشتی و ساختمان اداری است.

به گفته عیلپور؛ بهره بردای از این دو طرح باعث اشتغال زایی برای 37 نفر در فاز نخست می شود.

وی جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی را از سیاست های اداره کل حمل و نقل و پایانه های گیلان ذکر و اضافه کرد: تاکنون هشت مجتمع خدماتی - رفاهی در استان شامل شش باب بخش خصوصی و دو باب بخش دولتی در محورهای رشت - لوشان ، رشت - لاهیجان، املش - رحیم آباد، آستارا - اردبیل و تالش - آستارا در حال بهره برداری و ارائه خدمات به کاربران جاده ای است.

علیپور افزود: در حال حاضر 13 مجتمع خدماتی رفاهی نیز در محورهای شریانی گیلان در حال احداث است که امیدواریم با افتتاح این پروژه ها در آینده ای نزدیک ضمن فراهم آوردن زمینه های رفاه هرچه بیشتر برای مسافران و رانندگان و تمامی استفاده کنندگان از راه، شاهد ارتقاء ایمنی تردد در محورهای استان و کاهش تصادفات رانندگی باشیم.

ایرنا