جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

دولت با برنامه هایی جامع، اجازه نمی دهد عده ای خود را مالک انقلاب بدانند - نمایش محتوای خبر

 

 

دولت با برنامه هایی جامع، اجازه نمی دهد عده ای خود را مالک انقلاب بدانند

شناسه : 72441871

دولت با برنامه هایی جامع، اجازه نمی دهد عده ای خود را مالک انقلاب بدانند

رشت - ایرنا - عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: دولت تدبیر و امید با برنامه های جامعی که دارد، اجازه نمی دهد عده ای خود را مالک انقلاب اسلامی و مردم بدانند.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا مرتضی بانک عصر دوشنبه در گردهمایی استانی حزب اعتدال و توسعه گیلان در رشت افزود: در برنامه های دولت یازدهم در حوزه اجرا؛ تعلل، گوشه گیری و انزوا وجود ندارد و کارها باید با قاطعیت اجرایی شوند.

وی ادامه داد: برخی جریانات حجم بزرگی از فعالیت های خود را بصورت شبه دولتی اجرایی می کند و ملقمه ای از امنیت و اقتصاد را برای فعالیت های سیاسی و تصمیم گیری های خود ایجاد کرده اند.

عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه همچنین به آغاز فعالیت های سیاسی این حزب به صورت جدی در تهران اشاره و اضافه کرد: در تلاش هستیم تشکیلات خود را در استان ها احیاء کنیم و شورای استانی در استان ها فعال کنیم.

کیوان محمدی دبیر تشکیلات حزب اعتدال و توسعه در استان گیلان نیز در این همایش با ارایه گزارشی اظهار داشت: برخی جریانات می خواهند ارزش های متعالی این سرزمین را به خطر بیاندازند حال اینکه برای مقابله با این جریانات، باید فضا را آرام کنیم.

وی رویکرد حزب اعتدال و توسعه را کمک به دولت خواند و تصریح کرد: تشکیلات این حزب در گیلان، می خواهد فعالیت خود را در چند محور ساماندهی کند و در برابر فشارها ، با مهربانی گذر کرده و هدف این حزب کمک به مسوولان اجرایی استان است.

وی با یادآوری اینکه مدتی حزب اعتدال و توسعه فعالیت های خود را تعطیل کرده بود، گفت: این حزب در فاصله سال های 81 تا 84 حدود 21 برنامه و از سال 92 تاکنون 33 برنامه استانی برگزار کرده است.

گردهمایی استانی حزب اعتدال و توسعه، عصر دوشنبه با حضور جمعی از فعالان این حزب و با سخنرانی مرتضی بانک عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه در سالن اجتماعات سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان در رشت برگزار شد.