جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

دولت اقدامات موثری در زمینه سلامت جامعه انجام داده است - نمایش محتوای خبر

 

 

دولت اقدامات موثری در زمینه سلامت جامعه انجام داده است

شناسه : 106123007

دولت اقدامات موثری در زمینه سلامت جامعه انجام داده است

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به فرارسیدن هفته سلامت گفت: دولت یازدهم، اقدامات زیاد و موثری در زمینه سلامت جامعه و کاهش هزینه های درمانی مردم انجام داده است.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله زین العابدین قربانی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت اظهار کرد: دین مبین اسلام، مکتب پاکیزگی و سلامت است و کارهای زیادی از سوی دولت و وزیر بهداشت برای کاهش هزینه های بهداشتی و درمانی مردم در سراسر کشور انجام گرفته که جای قدردانی دارد.

وی با بیان اینکه در گیلان نیز اقدامات خوبی در حوزه بهداشت و درمان انجام شده، بر ضرورت نقش آفرینی موثر همگان برای رفع مشکلات این بخش تاکید کرد.

وی همچنین به آغاز دور جدید مذاکرات هسته ای کشورمان با گروه 1+5 اشاره و اضافه کرد: ما مذاکره می کنیم تا به دنیا نشان دهیم، آمریکا حیله گر است.

امام جمعه رشت با اشاره به شهید و مجروح شدن مردم بی دفاع و مظلوم یمن ، از سکوت رسانه های بیگانه نسبت به این اتفاق گریه آور ابراز تعجب و تأسف کرد و گفت: این رسانه ها از کشته شدن ده ها هزار نفر از مردم یمن حرفی نمی زنند، اما برای معدوم شدن سگ های ولگرد عزا گرفته اند.

خطیب جمعه شهر رشت به مناسبت های پیش رو در ماه جاری اشاره و خاطرنشان کرد: روز کار و کارگر یکی از این مناسبت هاست و باید از کارگران، کشاورزان، چایکاران ، نوغانداران .... که برای تامین مایحتاج خود و سایر افراد زحمت می کشند، قدردانی کنیم.

آیت الله قربانی در ادامه با اشاره به آغاز فصل کشاورزی در استان گیلان تصریح کرد: برای بهره مندی از آب کشاورزی و توجه به نوبت بندی، همه باید همکاری کنند تا امسال بهتر از سال های گذشته، سال زراعی پرمحصول و خوبی داشته باشیم.