جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

دوباره زندگی - نمایش محتوای صدا

 

 

دوباره زندگی

Loading the player...
درسي که اربعين به ما مي دهد، اين است که بايد ياد حقيقت و خاطره ي شهادت را در مقابل طوفان تبليغات دشمن زنده نگهداشت. دستگاه ظالم جبار يزيدي با تبليغات خود، حسين بن علي عليه السلام را محکوم مي ساخت و وانمود مي کرد که حسين بن علي عليه السلام کسي بود که بر ضد دستگاه عدل و حکومت اسلامي و براي دنيا قيام کرده است !! بعضي هم، اين تبليغات دروغ را باور مي کردند. بعد هم که حسين بن علي عليه السلام با آن وضع عجيب و با آن شکل فجيع، به وسيله ي دژخيمان در صحراي کربلا به شهادت رسيد، آن را يک غلبه و فتح وانمود مي کردند! اما تبليغات صحيح دستگاه امامت، تمام اين بافته ها را عوض کرد. حق، اين گونه است.
محرم به ویژه تاسوعا و عاشورا ایام کسب معرفت و آموختن درس عشق و عرفان حسینی است.
رادیو گیلان در شب عاشورا با پخش نمایش رادیویی دوباره زندگی در افزایش بصیرت و تحلیل در شناخت و فرهنگ ولایتمداری و زنده نگه داشتن حماسه عاشورا سهیم خواهد بود.
این نمایش که از داستانی واقعی زندگی یک جوان تهیه شده از ساعت 22:30 به مدت 25 دقیقه در شب عاشورا از رادیو گیلان پخش خواهد شد. این نمایش داستان جوانی است که بر اثر یک اتفاق توبه می کند و مسیر زندگی خود را تغییر می دهد. روزهای دلدادگی محرم ( شب عاشورا ) مسیر زندگی این جوان را دگرگون می کند. 
 
تاریخ تولید: 1394
تهیه کننده : مهدی آذری
 کارگردان : مهدی آذری 
نویسنده: مهدی آذری
صدا بردار: معصومه همتی 
بازیگران: طاهره اسماعیلی، صدف پیشه احسان، مهدی مددکار، مجید پتکی و برنا انصاری