جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

دهه فجر فرصتی برای تبیین معارف انقلاب اسلامی است - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دهه فجر فرصتی برای تبیین معارف انقلاب اسلامی است

دهه فجر فرصتی برای تبیین معارف انقلاب اسلامی است


رشت – خبرگزاری مهر: معاون برنامه ریزی استاندار گیلان گفت: دهه فجر فرصتی برای تبیین معارف انقلاب، فرصت ها و تهدیدهای نظام اسلامی برای تمامی آحاد مردم است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین اصغریان ظهر شنبه در جمع مدیران استان افزود: حضور گسترده در صحنه‏ های انقلاب و به ‌ویژه راهپیمایی 22 بهمن ماه از راه ‏های مهم  پاسداشت خون شهدای این انقلاب است.

وی اظهارداشت: ایام‌ الله دهه فجر یاد‌آور حضور پرشور مردان و زنانی است که برای برپایی حکومت اسلامی و احیای ارزش‌ های دین مبین اسلام در جامعه، همه هستی خویش را نثار کردند.

معاون استاندار گیلان گفت: پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به یقین حاصل هوشیاری مردم ولایت‌مدار و جوانانی است که با حمایت از ولایت در راه پیروزی اسلام رنج ‌های زیادی را متحمل شدند.

وی افزود: ملت سرافراز ایران نیز همواره شکرگزار نعمت بی ‌بدیل نظام اسلامی بوده و با حضور در صحنه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی، ولایتمداری، وفاداری و پایبندی خود به آرمان‌ ها و ارزش‌ های انقلاب اسلامی را اثبات  و نشان داده‌اند که در دفاع از ارزش‌ ها تا پایان جان ایستادگی و استقامت خواهند کرد.

اصغریان گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی آغاز شکوفایی و دوران طلایی اسلام و مسلمانان در جهان است.

وی بیان داشت: دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در بخش ‌های مختلف صنعتی، علمی و فناوری در حد قابل قبول و فوق تصور برای استکبار بوده و این باعث بهت و حیرت دشمنان شده است.

خبرگزاری مهر