جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

دفاع ازدستاوردهای انقلاب و آرمان های امام راحل ضروریست - نمایش محتوای خبر

 

 

دفاع ازدستاوردهای انقلاب و آرمان های امام راحل ضروریست

شناسه : 124820245

دفاع ازدستاوردهای انقلاب و آرمان های امام راحل ضروریست

 رشت - ایرنا - امام جمعه املش با دعوت از عموم مردم برای حضور گسترده در برنامه های سالروز ارتحال امام راحل گفت: دفاع از دستاوردهای انقلاب و آرمان های امام راحل ضروری است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی در خطبه های نمازجمعه این شهر بیان کرد: اندیشه های تابناک امام خمینی (ره) امروز باید الگوی ما در سبک زندگی باشد امامی که مامور شد تا اسلام ناب محمدی را احیا کند و احیاء کرد و ملت ما را نجات داد.

وی در ادامه با اشاره به فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز میلاد فرخنده حضرت مهدی(عج) و تقارن آن با سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گفت: باید قدر نیمه شعبان را بدانیم و اعمال مخصوص این روز را بجا آوریم و جشن میلاد آن حضرت را با شکوه برگزار کنیم و نیز در مراسم ارتحال امام و 15خرداد حضوری دشمن شکنانه داشته باشیم.

وی ادامه داد: امروز استکبار جهانی و اذنابش تلاش دارند نام مبارک حضرت مهدی (عج) و همچنین نام امام راحل را در جهان محو کنند و این شیعه کشی ها در جهان هم یکی از اهداف آنان است؛ پس ما باید این انقلاب را تقویت کنیم تا مبارزه با استکبار انجام و ترفندهای شوم آنان خنثی شود.

امام جمعه املش در ادامه با اشاره به روز سربازان گمنام امام زمان(عج) گفت: سربازان گمنام مجموعه ای حساس و امنیت آور هستند که شبانه روز در جای جای کشور در حال تلاشند و اگر با توجه به ناامنی که در تمام مرزهای کشور ما موج می زند و دشمن جرات ورود به خاک کشور ما را ندارد بخش عمده این امنیت بر عهده همین سربازان گمنام و حماسه آفرینانی آنان است که با قدرت و هوشیاری در همه جای کشور حضور فعالی دارند.

وی با اشاره به فرارسیدن میلاد حضرت علی اکبر(ع) گفت: جوانان ما باید به پیروی از حضرت علی اکبر(ع) از امام زمانشان اطاعت کنند و او را الگوی زندگی خود قرار دهند.

حجت الاسلام روحانی در ادامه با اشاره به زیاده خواهی های استکبار به خصوص رژیم جعلی اسرائیل غاصب گفت: اکنون در گفت و گوهای سران 1+5که برای تنظیم توافقنامه نهایی در حال انجام است با تکرار سخنان بیهوده استکبار مواجه هستیم؛ به خصوص دولت اسرائیل که سخنان درشت و بی اساسی را بر زبان می راند که باید به این زیاده خواهی ها پاسخ کوبنده داده شود.

حجت الاسلام روحانی افزود: ملت بزرگ ایران هیچگونه تهدید، تحقیر و تحریم را نمی پذیرد و این سخنان کاپیتولاسیون دوم است؛ ما به دشمن هشدار می دهیم تهدید آنان در مرزهای کشور ما مساوی با مرگ حتمی آنها خواهد بود.

شهرستان املش در شرق مرکز گیلان واقع شده است.