سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

دعوت دانشگاه‌های آزاد گیلان برای حضوری باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دعوت دانشگاه‌های آزاد گیلان برای حضوری باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن

دعوت دانشگاه‌های آزاد گیلان برای حضوری باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن


دانشگاه‌های آزاد اسلامی گیلان دانشجویان، دانشگاهیان، اساتید و کارکنان این نهاد علمی را به حضوری باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، دانشگاه آزاد اسلامی گیلان با صدور بیانیه درباره 22 بهمن اعلام کرد: 22 بهمن یوم‌الله پیروزی انقلاب اسلامی نقطه عطفی در تاریخ ایران و جهان بود که ضمن قطع شدن دست مستکبران از دامن ملت ایران، نظامی جدید با حرفی جدید به میدان آمد که طنین آرمان‌هایش امروز از جای جای جهان به گوش می‌رسد.

این بیانیه می‌افزاید: اکنون جشن پیروزی انقلاب اسلامی در سی و پنجمین سالگرد آن با بیداری اسلامی ملت‌های مسلمان جهان همراه و نشانه‌ای از پیام انقلاب اسلامی بوده که به قلب تمام آزادیخواهان دنیا نفوذ کرده است.

این بیانیه اضافه می‌کند: پیروزی انقلاب اسلامی ایران در 22 بهمن سال 1357 میراث گرانبهای سال‌ها ایستادگی و مبارزه ملتی بزرگ است که به رهبری حضرت امام خمینی (ره) سلسله طاغوت را بر هم زده و با برافراشتن پرچم لااله‌الاالله و حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و نثار مظلومانه جان شهدا در راه این انقلاب موجب پیروزی انقلاب اسلامی ایران شدند.

این بیانیه ادامه می‌دهد: دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی گیلان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و خاطره شهدای گرانقدر این انقلاب از عموم مردم غیور و متدین میهن اسلامی به ویژه دانشگاهیان و فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان دعوت می‌کند تا بار دیگر با نمایش «وحدت کلمه» خود در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن شرکت کرده و مانند گذشته نقشه و دسیسه دشمنان انقلاب را نقش بر آب کنند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت نیز در بیانیه‌ای جداگانه اعلام کرد: انقلاب اسلامی ایران انفجار نور بود که امروز مبدأ تحولات بنیادین در جامعه شد و تغییراتی اساسی را در نحوه اداره حکومت به دنبال داشت.

این بیانیه اضافه می‌کند: پیشرفت در عرصه‌های مختلفی مانند علم نانو، انرژی هسته‌ای، سلول‌های بنیادین و نظامی و ... نمونه‌هایی از این تحولات هستند که بی‌شک این دستاوردها و تحولات مبتنی بر رهبری عالمانه حضرت امام (ره) در ابتدا و رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای در ادامه راه آزادگی و شرافت، وحدت و یکپارچگی، استقامت و پایداری و پندآموزی از عبرت‌های عاشورایی و حرارت عشق حسینی در قلب مردم ایران به دست آمده است.

 

بیانیه دانشگاه آزاد رشت می‌افزاید: ما استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای قیام عاشورایی ملت مسلمان ایران در یوم‌الله 22 بهمن همگام با دیگر مردم همیشه در صحنه گیلان و شهر رشت با حضور در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن و تجدیدبیعت با مقام عظمای ولایت یکبار دیگر آمادگی خود را در دفاع از آرمان‌های انقلاب و اسلام اعلام می‌داریم.

 

خبرگزاری فارس