رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

دشمن از وحدت مردم ایران در هراس است - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمن از وحدت مردم ایران در هراس است

شناسه : 64156885

امام جمعه چابکسر با بیان اینکه دشمن از وحدت مردم ایران در هراس است، اظهار کرد: ملت ایران با حضور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ماه، آمریکا و صهیونیسم بین‌الملل را مایوس می‌کنند.

خبرگزاری فارس: دشمن از وحدت مردم ایران در هراس است

به گزارش خبرگزاری فارس از چابکسر، حجت‌الاسلام محمود کشاورز قاسم‌آبادی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با دعوت همگان به تقوا اظهار کرد: تقوای الهی رمز پیروزی است.

وی رمز موفقیت را در عبادت خداوند عنوان کرد و افزود: تقوا موجب قبولی اعمال می‌شود.

کشاورز قاسم‌آبادی با اشاره فضای امنیتی مناسب در منطقه، تصریح کرد: فرمانده انتظامی رودسر فضای مناسبی را در شهرستان فراهم کرده است و مشکلی در این زمینه احساس نمی‌شود.

امام جمعه چابکسر بر تعامل و همدلی مسئولان تاکید کرد و گفت: امنیت حاکم بر جامعه به برکت وجود نیروهای انتظامی است.

وی در ادامه به پس گرفتن دعوت‌نامه دبیرکل سازمان ملل متحد از ایران برای حضور در مذاکرات ژنو 2 اشاره کرد و یادآور شد: بانکی‌مون نوکر آمریکا است و تنها ساختمان سازمان ملل را معطل کرده است.

امام جمعه چابکسر ایران اسلامی را کشوری قدرتمند، مقتدر، مطمئن و سرنوشت‌ساز توصیف کرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران نقش تعیین‌کننده در منطقه دارد.

وی با بیان اینکه دشمن از وحدت مردم ایران در هراس است، اظهار کرد: ملت ایران با حضور در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن آمریکا و صهیونیسم بین‌الملل را مایوس می‌کنند.

کشاورز قاسم‌آبادی حضور مردم در صحنه را بیعت با مقام معظم رهبری توصیف کرد و گفت: عظمت ایران اسلامی با حضور مردم در عرصه‌های مختلف به جهانیان نشان داده می‌شود.

خبرگزاری فارس