جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

دستگیری مدیر سایت اینترنتی فروش فیلم های غیرمجاز در رشت - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری مدیر سایت اینترنتی فروش فیلم های غیرمجاز در رشت

شناسه : 134584259

دستگیری مدیر سایت اینترنتی فروش فیلم های غیرمجاز در رشت

رشت - ایرنا - رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان گیلان از شناسایی و دستگیری مدیر سایت اینترنتی فروش فیلم های غیرمجاز در رشت خبر داد.

 

به گزارش عصر دوشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ ایرج محمدخانی گفت: کارشناسان تیم رصد این پلیس، سایت اینترنتی را شناسایی کردند که گرداننده آن به فروش فیلم های غیرمجاز اقدام می کرد.

وی افزود: با پی جویی های فنی و پلیسی ، مدیر سایت اینترنتی فروش فیلم های غیرمجاز و ناهنجار که مردی 22 ساله اهل و ساکن رشت بود، شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.

سرهنگ محمدخانی ادامه داد: متهم با توجه به شواهد و قرائن موجود، به بزه انتسابی خود و اینکه از دو سال پیش با انگیزه مالی در پوشش یک سایت اینترنتی اقدام به فروش فیلم های غیرمجاز می نموده، اعتراف و پرونده او برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت شد.

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی گیلان از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان های موبایلی، مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir یا ایمیل این پلیس به نشانی Gfata@police.ir گزارش دهند.

سرهنگ محمدخانی رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی گیلان پیشتر گفته بود که مهمترین جرایم سایبری استان در سال گذشته برداشت اینترنتی غیرمجاز از حساب های بانکی با 47 درصد، هتک حیثیت و نشر اکاذیب 17 درصد، سایر جرایم 15درصد، سرقت و کلاهبرداری مرتبط با رایانه 9 درصد، مزاحمت اینترنتی هشت درصد و جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی چهار درصد بوده است.