اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | پنج‌شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۶

دریچه - نمایش محتوای صدا

 

 

دریچه

Loading the player...
انعکاس مسائل و معضلات و طرح های استانی محوریت برنامه های رادیو گیلان است.
برنامه ی دریچه با ساختار پیامی – کلامی به همین منظور تهیه و روزهای  فرد به  طور زنده با مدت زمان 55 دقیقه ساعت 30: 11 از رادیو گیلان پخش می شود. این برنامه سعی دارد با دعوت از کارشناسان، مدیران و مسوولان اجرایی استان به بیان مسائل، معضلات و طرح های استانی پرداخته و با تهیه گزارش های مردمی و با استفاده از پیامک و پیام تلفنی مردم را نیز در مباحث برنامه مشارکت دهد. 
مسائل اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی از مباحث مطروحه برنامه می باشد و سعی می شود علاوه بر پاسخگویی به مشکلات، راهکار و برنامه ریزی های آینده استان نیز در بحثهای مختلف مورد بحث و بررسی قرار گیرد. 
آیتم های برنامه عبارتنداز: گزارش، متن، کارشناسی، گفتگوی مدیران استان، موسیقی بی کلام، پیام تلفنی و پیامک.
 
تاریخ تولید: 1395
تهیه کنندگان: حسین صدیقی، فرهاد بیانی فر
اجرا: امیر حسینی، سید احمد قدسی
نویسنده: حسین صدیقی
گزارشگر: فاطمه صارمی  
 


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام لطفا طی گزارشی از مسئولین بخواید به سد معبر... شهروند ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ ۱۷:۰۳

شهروند
سلام
لطفا طی گزارشی از مسئولین بخواید به سد معبر تشک فروشیهای بلوار انصاری رسیدگی کنند...
سد معبر فقط مربوط به قشر آسیب دیده و صحرا نشین جامعه نمیشه...

فروشگاههای بلوار انصاری، حدفاصل گلباغ نماز تا دیلمان(در لاین روبروی نظام مهندسی و مجتمع بهاران- که مربوط میشود به منطقه یک شهرداری رشت)، به خصوص تشک فروشیها که با رقابت بی سابقه در نمایش محصولات خود در خیابان(حتی در ساعاتی که فروشگاهشان تعطیل است) و بارگیری مداوم وانتها مقابل فروشگاهها و داخل محدوده پیاده رو(به جای استفاده از انبار) و گاها تل انبار کردن محصولات در باغچه های حاشیه خیابان و... که علاوه بر منظری بسیار زشت و ناشایست،با توجه به پر رفت و آمد بودن مسیر، با توجه به وجود بانکها(علی الخصوص بانک مسکن و بانک ثامن الائمه) و دفترخانه اسناد رسمی و دفاتر حقوقی در این مسیر کوتاه، ایجاد سد معبر با تعداد بالای تشک و ... مزاحمتی غیرقابل تحمل برای ساکنین منطقه و عابرین ایجاد نموده است.
این فروشگاه ها حتی در ساعاتی که فروشگاهشان تعطیل است نیز اقدام به قرار دادن تعداد بالای تشک در شکل های مختلف(حتی بیضی و دایره ای) برای جلب توجه میکنند؛ که با هر وزش باد تشک ها در کف پیاده رو افتاده و در تمام روزهای هفته(چه ابری و آفتابی و بارانی - چه تعطیل و غیرتعطیل) مزاحمتی تکرارشونده را ایجاد میکند...

متاسفانه تماس های قبلی با سامانه 137 راه به جایی نبرد و با توجه به قطع بودن شماره مستقیم واحد سد معبر، از شما خواهش داریم صدای ما را به مسئولین برسانید...


با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ ۱۷:۰۳