سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

در مسیر توسعه - نمایش محتوای سیما

 

 

در مسیر توسعه

Loading the player...

در راستای سند چشم‌انداز سال 1404 جمهوری اسلامی ایران که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شد حاکی از آن است که ایران کشوری است توسعه یافته با جایگاه اول اقتصادی، علمی، فناوری در سطح منطقه با هویت اسلامی و انقلابی الهام بخش از جهان اسلام، بنابراين جهت‌گیری‌های چند سال اخیر رهبر فرزانه انقلاب در نام گزاری سالها به سیاست‌های كلی كه مشتمل بر سرفصل‌های امور اقتصادی، فرهنگی، علمی و فناوری، امور اجتماعی، سیاسی، دفاعی و امنیتی می‌باشد.

از این رو صدا و سیمای مرکز گیلان در راستای منویات مقام معظم رهبری به دنبال بازبینی الزامات و بسترهای لازم برای تحقق هرچه بهتراین اهداف دراستان اقدام به تهیه و تولید برنامه تلویزیونی با نام در مسیر توسعه نموده است که در آن شاخصص های توسعه استان شناسایی و پیرامون آن سعی می شود نقطه نظرات مردمی جمع آوری گردد و از طریق این برنامه زندهه تلویزیونی با حضور مسئولین مربوطه پاسخ آنها برای ببیندگان پخش گردد.

برنامه «در مسیر توسعه» کاری از گروه اجتماعی سیمای گیلان است که هر هفته روزهای جمعه ساعت 21:30 از شبکه استانی باران پخش می گردد. این برنامه در سال های گذشته با نام مردم و مسئولین پخش می گردید.

در این برنامه شاخص های توسعه استان شناسایی و پیرامون آن شاخص ها سعی می شود نقطه نظرات مردمی جمع آوری شود و ازطریق برنامه زنده تلویزیونی به سمع و نظر مسئولین رسانده و پاسخ آنها باحضور مسئولین مربوطه برای ببیندگان پخش گردد.

سال تولید:

تهیه کننده: میرحامد کاسی پور

دستیار تهیه: علیرضا نوری زاده

کارگردان: پیمان حقانی

نویسنده : محمد رسولی

مجری: امیر قزل حسینی

تصویربرداران: مسعود پژهان، حسین زحمتکش ، محمد باقر یکتا ،عباس زحمتکش

صدابردار: علی اصغر صوفی

منشی صحنه: فاطمه هژیر پسند

ارتباطات : ابراهیم نمازی