سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

در شرایط حساس کنونی باید وحدت ملی را حفظ کنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

در شرایط حساس کنونی باید وحدت ملی را حفظ کنیم

شناسه : 124808307

در شرایط حساس کنونی باید وحدت ملی را حفظ کنیم

انزلی- ایرنا- امام جمعه انزلی در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: دشمنان برای نابودی انقلاب اسلامی از حربه های مختلف استفاده می کنند و در این برهه حساس از زمان باید وحدت ملی را حفظ کنیم .

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید عبدالجواد شمس الدین اظهار کرد: اگر به کارنامه انقلاب اسلامی از ابتدا بنگریم می بینیم ضد انقلاب در اوایل چه نا آرامی هایی را برای نظام بوجود آورند.

وی با اشاره به این که امروز جنگ در عرصه اطلاعات و سرعت عمل در این زمینه است، افزود: عزیزان ما در اداره اطلاعات زحمات زیادی کشیده اند و ما باید برای امنیت و آسایش کشور قدردان آنها باشیم .

وی خاطرنشان کرد: دستگاه های اطلاعاتی ابرقدرتها ، قدرت های امروز را رصد می کنند به گونه ای که باعث فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی شدند.

خطیب جمعه انزلی متذکر شد: امروز دستگاه اطلاعلاتی ما در برابر چنین دستگاه هایی ایستاده و مقابله می کند و با توجه به همه شرارتهای استکبار که در اخلال نظام جمهوری اسلامی می کوشند.
حجت الاسلام شمس الدین اظهار کرد: به لطف تلاش های دستگاه اطلاعاتی کشور امروز امن ترین کشور در منطقه هستیم .
وی افزود: دشمن ناآرامی های خود را از شیوه های مختلف انتقال می دهد یکی از طریق افرادی موجه است که هیچ انتظار نمی رود از سوی آنان تحرک و نا آرامی صورت گیرد و یکی دیگر از این مسیرها راه فرهنگی است که نیاز به هوشیاری دارد.

امام جمعه انزلی با اشاره به این که امروز همه شرارتهایی که در مذاکرات هسته ای و فشارهای اقتصادی از سوی دشمن اعمال می شود به این است که همه را به نظر رهبری ختم کنند یادآور شد: مردم باید هشیار باشند دشمن در صدد ترویج فساد و فراموشی ارزش های امام راحل است .
وی ادامه داد: دستگاه هایی که می تواند برای مردم هوشیاری و بصیرت بدهند دستگاه های اطلاعاتی هستند هرچند ناشناخته مانده اند ولی باید بدانند پشتوانه انان امام رهبری و مردم هستند .

حجت الاسلام شمس الدین با اشاره به در پیش بودن روز جوان و تبریک این روز گفت: در خصوص جوانان کارهای زیادی باید انجام بگیرد براساس توصیه امام و رهبری باید به تله هایی که دشمنان سر راه عزیزان قرار می دهند، هوشیار باشند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از این دامها ترویج فساد و بی بند و باری است و یکی از مظاهر فساد بدحجابی در سطح جامعه است .

خطیب جمعه انزلی با تاکید بر این که در بحث بدحجابی قائل به خشونت نیستیم خاطرنشان کرد: باید طرحها و برنامه ها هماهنگ باشد و نظر بر کار فرهنگی است و مسوولان تلاش لازم را داشته باشند و مردم نیز همراهی خواهند کرد.

وی با تبریک نیمه شعبان گفت: در روزی که به نام مستضعفان نامگذاری شده حرکت ما باید جهانی باشد حال که توفیق ان را داشتیم با رهنمودهای امام راحل در این کشور انقلاب اسلامی تحقق پیدا کند و نظام جمهوری اسلامی ایجاد شود.

حجت الاسلام شمس الدین خاطرنشان کرد : این انقلاب باید زمینه انقلاب امام زمان(عج) را فراهم کند و بدین منظور باید از همه مستضعفان و محرومان دستگیری کنیم.

وی تصریح کرد : دشمنان به دنبال آنانند که بگویند دیگران به ما چه ربطی دارد در حالی که در آموزه های قران کریم تحقق کمک ولی عصر را برای همه مظلومان و مستضعفان می دانند نه مسلمانان شعیه به همین منظور باید دستگیر همه باشیم و به ندای حق طلبی انان پاسخ دهیم .